Yükleniyor...

Rainmaker Games Nedir? Ne İşe Yarar?

Her geçen gün popülaritesi daha da artan oyna kazan (play to earn) oyunları ve platformları kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor.

rainmaker games

Her geçen gün popülaritesi daha da artan oyna kazan (play to earn) oyunları ve platformları kullanıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Rainmaker Games, bu alandaki önemli projelerden biri olarak öne çıkıyor.

Dünya çapındaki oyunları, oyuncuları ve loncaları birbirine bağlayan yüzlerce P2E oyunu oynamak için ücretsiz küresel bir platform sunan Rainmaker Games, en büyük küresel oyuncu platformunu ve en büyük P2E veri santralini inşa ediyor. 

Rainmaker Games, oynamak, kazanmak, öğrenmek ve P2E dünyasıyla bağlantı kurmak için ücretsiz bir platform sağlayarak dünya için finansal özgürlüğün kilidini açıyor. 

Rainmaker Games kısa süre önce IDO’sunu (ilk merkeziyetsiz teklif) duyurdu. Ayrıca girişim, Polkastarter ekosistemine RAIN token eklediğini de duyurdu.

Rainmaker Games’in yerel tokeni RAIN, PolkaStarter ortaklığıyla piyasaya sürülecek. Rainmaker, oyuncuların RAIN tokeni aracılığıyla daha fazla avantaj elde etmelerini sağlıyor.

RAIN, Rainmaker oyun içi ekosistemlerinde önemli bir fayda kaynağı olarak hareket ederek amaca hizmet eder. Ayrıca, kullanıcılar daha fazla RAIN token kazanmak için token likidite havuzlarında stake edebilirler.

rg

Rainmaker Games’ten kimler yararlanabilir?

Oyuncular: P2E oyunlarına katılmak ücretsizdir. Kazanmak, öğrenmek için Rainmaker Games’e gelin.

Oyunlar: RMG’de başlatabilir ve en büyük P2E veri santraline erişim kazanabilirsiniz.

Loncalar: En büyük oyuncu veri tabanına erişmek ve lonca onaylı oyuncularla oynamak için platforma katılın. İyi takımlar kurabilirsiniz. 

RAIN Token Kazanmak için Oynayın

RAIN tokeni, Rainmaker Games oyun platformundaki oyuncular için birincil fayda kaynağıdır. RAIN, lonca üyeler tarafından oyun oynayarak kazanılır:

Stake: Ek RAIN kazanmalarını sağlayan likidite havuzu staking için kullanılabilir.

Yönetişim: Teklif oluşturma ve oylamayı etkinleştirmek için yönetişim kullanılabilir.

Ödül: Ayrıca, skor tabloları, zaman serileri kullanılarak yüksek performanslı ve yüksek katılımlı oyuncuları ödüllendirmek için kullanılır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner