Yükleniyor...

Elektronik Mağaza Zinciri RadioShack, DeFi ve NFT’lere Odaklanıyor

Dünyanın en eski elektronik mağazalarından RadioShack DeFi ve NFT'lere odaklanıyor.

RadioShack NFT DEFI

Dünyanın en eski elektronik mağazalarından RadioShack DeFi ve NFT’lere odaklanıyor.

Elektronik devi RadioShack, bu yıl 100 yaşına girdi ve uzun ömürlülüğünü kutlamak için DeFi protokolü ve NFT koleksiyonu lansmanı yapacağını duyurdu.

RadioShack, Kripto Para Alanında Devrim Yaratmak İstiyor

RadioShack, merkeziyetsiz finans sektörüne giriş yapmak istiyor.

100 yıllık RadioShack, dünya çapındaki şirketlerle kripto sektörünün çeşitli oyuncuları arasında bir aracı olacak. RadioShack ana akım DeFi kullanımındaki boşluğu dolduran ilk protokolü olmayı hedefliyor.

RadioShack’in Yeni DeFi hizmeti, Atlas USV tokeni (Universal Store of Value) tarafından desteklenecek bir Swap ile başlayacak. Buradaki fikir, üçüncü taraf tokenleri DEX’e sürekli akışı olan bir sistem oluşturmak ve bunları indirimli USV tokenleri ile değiştirmek.

defi nft

RadioShack, Atlas USV protokolünün ödül odaklı, kısa vadeli bir likidite sağlayıcısı değil, uzun vadeli olduğunu belirtiyor, bu da karşılaştırmalı bir avantaj sağlıyor.

Dev Şirket, NFT Koleksiyonunu Piyasaya Sürecek

RadioShack ekibi, şu anda Opensea’de satın alınabilen NFT’ler başlatmak için The Franklin Mint, Modell’s Sporting Goods ve birçok şirket ile ortaklık kurdu.

NFT koleksiyonu, bazı üç boyutlu tasarımlar, spor temalı fotoğraflar, taşıt fotoğraflar ve diğer çeşitli tasarımlar da olmak üzere, 74 çeşitli parçadan oluşur.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner