Yükleniyor...

RAMP Coin Nedir? RAMP Coin Yorum ve Geleceği 2022

Bu yazımızda RAMP coin nedir, kripto para birimi Ramp (RAMP ) nedir, RAMP coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık.

analiz

Bu yazımızda RAMP coin nedir, kripto para birimi Ramp (RAMP ) nedir, RAMP coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık. İşte RAMP coin yorum ve geleceği hakkında detaylar…

RAMP, bir blok zinciri agnostik likidite ağı sağlayarak kullanıcıları güçlendirmeyi amaçlayan merkeziyetsiz bir protokoldür.

RAMP (RAMP) Coin Nedir?

RAMP, bir blok zinciri agnostik likidite ağı sağlayarak kullanıcıları güçlendirmeyi amaçlayan merkeziyetsiz bir protokoldür. Protokol, Ethereum olmayan kullanıcıların Ethereum platformlarında tokenleri stake etmesine izin vererek DeFi’nin benimsenmesini geliştirmeyi amaçlıyor. Kullanıcıların RAMP protokolü ile etkileşime girmesini ve verimlerini artırmasını sağlayacaktır.

Çok zincirli DeFi protokolü, kullanıcıların varlıklarından ve Ethereum blok zincirinde yayınlanan rUSD adı verilen teminatlı sabit paralardan yüksek getiri elde etmelerine yardımcı olur. Çeşitli yatırım fırsatları ve blok zinciri ağlarında daha yüksek erişilebilirlik yoluyla ekstra likidite sunar.

Ethereum dışı standartları kullanan tokenler, Ethereum blok zincirine uygulanmadan önce ilk olarak rUSD adı verilen sabit paralara dönüştürülür. rUSD tokeni Binance Smart Chain ve Polygon’da da basılabilir. RAMP gelecekte daha fazla zincir eklemeyi umuyor.

Ek olarak, Ethereum blok zinciri kullanıcıları, RAMP eUSD likidite havuzuna ERC20 sabit paralarını yatırarak kolayca eUSD basabilir. Sonuç olarak, rUSD ve eUSD sahipleri tokenleri takas edebilir, ödünç alabilir ve ödünç verebilir ve aynı anda bu token’ları tutarken likidite yaratabilir. 

RAMP’i Kim Kurdu?

RAMP, Lawrence Lim ve Loh Zheng Rong tarafından ortaklaşa kuruldu.

Merkezi Singapur’da olan Lim, işletme lisans eğitimini Singapur’daki Nanyang Teknoloji Üniversitesi’nde bankacılık ve finans alanında uzmanlaşarak tamamlamıştır. KPMG Corporate Finance’e geçmeden önce JPMorgan’da varlık yönetiminde çalıştı. Ardından, şu anda proje lideri olan Singapur’da RAMP’i kurmadan önce IOST’ta büyüme başkanı olarak çalıştı.

Rong, Singapur Yönetim Üniversitesi’nden işletme ve finansal varlık yönetimi diplomasına sahiptir. Singapur’da yemek ödülleri şirketi Gastro Couture, çevrimiçi ihale platformu Singapore Tender ve kredi geçmişi işletmesi Toucanapp’ın kurucu ortağı olan seri bir girişimcidir. Ayrıca Singapur’da 2359 Media’da inovasyon şefi olarak çalıştı. RAMP’i kurmadan önce, aynı zamanda blockchain girişimi NOX’in kurucu ortağıydı.

RAMP Coin Yorum ve Geleceği 2022

Büyüyen stake ekonomisi, RAMP’i getirileri en üst düzeye çıkarmak için teminatlı stabil paralar sunmaya teşvik etti. Bununla birlikte, birçok kripto para ürünü karmaşık ve dolandırıcılığa ve bilgisayar korsanlığına eğilimlidir. Piyasadaki yüksek oynaklık göz önüne alındığında, yatırımcılar dijital varlıklara yatırım yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir.

Potansiyel olarak proje, yatırımcılar için maksimum değer elde etme konusunda ilginç bir yaklaşıma sahip gibi görünse de, token geçtiğimiz yıl boyunca oldukça kasvetli bir performans sergiledi.

Kripto paraların fiyat dalgalanmalarına açık varlıklar olduğunu unutmayın. Bu nedenle asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla yatırım yapmamaya dikkat edin.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner