Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Ethereum (ETH) Reddit, Ethereum (ETH) Vakfı ile Ortaklık Kuruyor!

Reddit, Ethereum (ETH) Vakfı ile Ortaklık Kuruyor!

ABONE OL:google-news

Popüler çevrimiçi forum sitesi Reddit, dün yapılan bir duyuruya göre Ethereum Vakfı ile ortaklık kuruyor.

Reddit yönetici “Jarins” tarafından r/Ethereum alt dizininde kaleme alınan bir gönderide ortaklığın Reddit’in “blockchain’e olan bağlılığını nasıl artıracağını, Ethereum ekosistemi için ölçeklendirmeyi ve kaynakları hızlandıracağını ve topluluğa blockchain teknolojisinin değerini ve bağımsızlığını nasıl getireceği” anlatılıyor:

“Amacımız, ölçeklendirmede kaydedilen ilerlemeyi hızlandırmaya yardımcı olmak ve Ethereum’daki Community Points gibi büyük ölçekli uygulamaları başlatmak için gereken teknolojiyi geliştirmektir. Bu ortaklık yoluyla geliştirilen ölçeklendirme teknolojisi, açık kaynaklı olacak ve herkesin kullanımına açık olacak.”

Daha önce bildirildiği gibi Reddit, iki alt birimi olan r/Cryptocurrency ve r/FortNiteBR için Ethereum tabanlı token’larla deneyler yapıyor. Bu hareket, Reddit ile Vakıf arasındaki büyüyen ilişkiyi gösteriyor. Kısacası 22 farklı blockchain projesi teklifi sunuldu.

Ek olarak, gönderi, Jarins’in saflarını genişletmeye çalıştığını söylediği Reddit’in şirket içi kripto ekibini vurguluyor. Jarins, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Şu anda merkezi olmayan internet oluşturmak isteyen harika mühendisleri işe alıyoruz. Ölçeklendirme ve blok zincirini milyonlarca kullanıcıya ulaştırma gibi zorlu sorunları çözmekle ilgileniyorsanız, bana bir PM gönderin veya doğrudan Reddit’in kariyer sayfasından başvurun. Sizinle konuşmak isteriz!”

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakThe Block
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar