Yükleniyor...

Reddit, Ethereum (ETH) Vakfı ile Ortaklık Kuruyor!

Popüler çevrimiçi forum sitesi Reddit, dün yapılan bir duyuruya göre Ethereum Vakfı ile ortaklık kuruyor.

reddit ethereum eth

Popüler çevrimiçi forum sitesi Reddit, dün yapılan bir duyuruya göre Ethereum Vakfı ile ortaklık kuruyor.

Reddit yönetici “Jarins” tarafından r/Ethereum alt dizininde kaleme alınan bir gönderide ortaklığın Reddit’in “blockchain’e olan bağlılığını nasıl artıracağını, Ethereum ekosistemi için ölçeklendirmeyi ve kaynakları hızlandıracağını ve topluluğa blockchain teknolojisinin değerini ve bağımsızlığını nasıl getireceği” anlatılıyor:

“Amacımız, ölçeklendirmede kaydedilen ilerlemeyi hızlandırmaya yardımcı olmak ve Ethereum’daki Community Points gibi büyük ölçekli uygulamaları başlatmak için gereken teknolojiyi geliştirmektir. Bu ortaklık yoluyla geliştirilen ölçeklendirme teknolojisi, açık kaynaklı olacak ve herkesin kullanımına açık olacak.”

Daha önce bildirildiği gibi Reddit, iki alt birimi olan r/Cryptocurrency ve r/FortNiteBR için Ethereum tabanlı token’larla deneyler yapıyor. Bu hareket, Reddit ile Vakıf arasındaki büyüyen ilişkiyi gösteriyor. Kısacası 22 farklı blockchain projesi teklifi sunuldu.

Ek olarak, gönderi, Jarins’in saflarını genişletmeye çalıştığını söylediği Reddit’in şirket içi kripto ekibini vurguluyor. Jarins, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Şu anda merkezi olmayan internet oluşturmak isteyen harika mühendisleri işe alıyoruz. Ölçeklendirme ve blok zincirini milyonlarca kullanıcıya ulaştırma gibi zorlu sorunları çözmekle ilgileniyorsanız, bana bir PM gönderin veya doğrudan Reddit’in kariyer sayfasından başvurun. Sizinle konuşmak isteriz!”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x