Yükleniyor...

RedFOX Labs (RFOX) Nedir?

RedFOX Labs herkese hitap edebilecek bir metaverse evreni inşa etmeyi planlayan bir projedir.

redfox labs

RedFOX Labs herkese hitap edebilecek bir metaverse evreni inşa etmeyi planlayan bir projedir. Projenin amacı perakende, medya, oyun ve ödüllere odaklanan metaverse deneyiminde lider olmaktır. Özünde dijitallik bulunan proje, işletmelerin dijital ekonomiye daha fazla müşteri katmasını kolaylaştırır.

RedFOX Labs Nedir?

RedFOX Labs projesi, tüm kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik bir metaverse vereni yaratmak için geliştirilmiştir. RFOX felsefesinin özünde dijitallik bulunmaktadır. Dijitalleşmenin her geçen gün artış gösterdiği sistemde, işletmelerin ekonomik yapılarını dijitale taşımalarını kolaylaştırmak için çalışan proje, insanları dışlamayan basitleştirici teknoloji çözümleri üretir.

RedFOX Labs aynı zamanda, içerik oluşturucuları ödüllendiren ve ekosisteme değer katan katılımcıların ilgisini çeken sürükleyici ürün ve hizmetler yaratır. RFOX’un kurucusu Ben Fairbank’tir. Fairbank, geçmişte Virgin, Ooredoo ve GRAB gibi markalarda çalışmıştır ve 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptir.

RFOX Ürünleri Nelerdir?

Vault: Yeni bir metaverse. VR aracılığıyla sürükleyici bir deneyim sunmaktadır.
NFT’ler: İşletmeler ve bağımsız içerik oluşturucuları için NFT oluşturma yardımı.
Oyunlar: Popüler KOG’lar, yeni çıkacak oyna-kazan oyunları ve VR oyunları.
Medya: Kullanıcıların içerik oluşturmak için ödüller kazanmalarını sağlayan çevrimiçi bir medya.
Finans: Kullanıcıların RFOX varlıkları için ek gelir akışına erişmesini sağlayan finansal çözümler.

redfox labs

RFOX Token Nedir?

RedFOX Labs projesinin yerel kripto para birimi olan RFOX token, meta veri tabanı ekosistemini ve onun sunduğu teknolojiyi destekleyen çok zincirli dijital bir varlıktır.

RFOX token ne işe yarar? sorusunun yanıtı ise şu özelliklerle listelenebilir:

 • Ödeme yöntemi olarak kullanılır ve NFT’lerin satın alınıp takas edilmesinde kullanılmaktadır.
 • KOG’lar ve oyun içi öğelerin ödemesinde kullanılmaktadır. Ayrıca oyun ödülleri kazanılmasına yardımcı olmaktadır.
 • Medya platformu içerisinde video, resim vb. satın almak için RFOX kullanılmaktadır.
 • Stake ve likidite havuzları gibi DeFi ürünlerine katılım sağlayan kullanıcılar RFOX tokeni kazanmaktadır.

RFOX Arzı Ne Kadar?

RFOX token 1,7 milyar adet dolaşım arzına sahipken, toplam arzı 1,9 milyar adettir. RFOX token piyasa değeri ise 32 milyon dolardır. Kripto para birimlerinin arzı, fiyatlarını da etkileyebilir. Örneğin, bir kripto paranın arzı sabit kalırken talep artarsa, fiyatlar yükselebilir. Aynı şekilde, arz artarken talep sabit kalırsa, fiyatlar düşebilir.

RedFOX Lab güncel fiyatı şu şekildedir:

redfox-labs-2

RFOX (RFOX)

0.003898 $

RedFOX Labs En Düşük Kaçı Gördü?

RFOX en düşük (ATL) fiyatı 19 Aralık 2022’de 0,004 USD’dir. Kripto para birimlerinin ATL’leri, genellikle fiyat hareketlerinin grafiklerini inceleyerek belirlenir. Kripto para biriminin fiyat grafiği çizildiğinde, ATL’yi belirlemek için en düşük fiyat seviyesinin tespit edilmesi gerekir. Bu düşük seviye, kripto para biriminin tüm geçmiş fiyat hareketlerindeki en düşük fiyat seviyesidir ve bu seviye genellikle bir çizgi veya nokta ile grafikte işaretlenir.

RedFOX Labs En Yüksek Kaçı Gördü?

RFOX en yüksek (ATH) fiyatı 9 Nisan 2021 tarihinde 0,37 USD olarak kaydedilmiştir. ATH, kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek fiyatı (All-Time High) anlamına gelir. Bu, kripto para biriminin tarihinin en yüksek seviyesine ulaştığı zamanı ifade eder. Örneğin, Bitcoin ATH’si Aralık 2017’de 20.000 dolardı. Ethereum’un ATH’si ise Mayıs 2021’de 4.300 dolara ulaştı. Diğer kripto para birimleri de kendi ATH’larına sahiptir ve genellikle yatırımcılar, bir kripto para biriminin ATH’sini aşmasını ve yeni bir ATH seviyesine ulaşmasını beklerler. Ancak, kripto para birimleri volatil olduğu için, fiyatları hızla değişebilir ve ATH seviyelerine ulaşmak, orada kalmak ve hatta aşmak zor olabilir.

RFOX Hangi Borsalarda?

RFOX token alınabilecek kripto para borsaları aşağıdaki gibidir:

 • KuCoin
 • UnisWap (V2)
 • PancakeSwap (V2)
 • Bittrex
 • Gate.io
 • MEXC
 • Hotbit
 • LATOKEN

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner