Yükleniyor...

Reef Finance (REEF) Neden Yükseliyor?

Reef Finance (REEF), son 24 saatte yüzde 18'e yakın yükseliş yaşadı.

reef finance reef neden yukseliyor

Reef Finance (REEF), son 24 saatte yüzde 18’e yakın yükseliş yaşadı. 87 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan Reef Finance (REEF) neden yükseliyor? Bu arada kripto para biriminin yerli borsalardaki 24 saatlik işlem hacmi de 80 milyon TL’ye yaklaştı. Haberin devamında REEF Coin geleceği ile ilgili tahminleri de bulabilirsiniz.

Reef Finance (REEF) Neden Yükseliyor?

Reef, 19 Temmuz günü 2022 yılının ikinci çeyreğine dair bir rapor yayımladı. Yayımlanan raporda projenin 3 aylık süreçte attığı adımlar hakkında detaylı bilgiler yer alıyor. Reef bu geçen dönemde birçok yenilik yaptı. Binance’te Reef Chain entegrasyonu, Stake Programı, Reef kartının kullanıma sunulması bunlar arasında yer alıyor. Ayrıca Twitter’da da 230 binden fazla takipçiye ulaştı.

Binance’teki Reef Chain entegrasyonu ve önemli kilometre taşları ile ilgili açıklamalar REEF fiyatına etki etti. Diğer yandan Reef’in kartı, Bannx isimli fintech kuruluşunda kullanılmaya başladı. Yeni kart ile atılan bu adım da yine REEF’e olumlu etki etti.

REEF Coin Geleceği

REEF Coin geleceği için tahminlerden önce piyasa değerine göre 300’üncü olan REEF’in son 30 gününe bakalım.

Kripto para birimi son 24 saatte yüzde 18’e yakın bir yükseliş yaşadı. Bu yükseliş 7 günlük süreçte yüzde 38.5 seviyesinde. Son 14 günde yüzde 29.2 değer kazanan REEF, alıcısına son 30 günde ise yüzde 32’lik bir getiri sağladı.

reef finance reef neden yukseliyor 2

InvestorsObserver’a göre REEF, birkaç gün önce 0,00357 dolarlık destek ve 0,003896 direnç seviyelerinin üzerine çıktı. REEF için beklentiler Ağustos 2022’de 0,015 doları göreceği yönünde. Eylül 2022’de ise Reef Card’ın daha geniş kullanım alanına yayılmasıyla bir hareketlilik daha olabilir. REEF için eylül fiyat tahmini 0,021 dolar. Bunlar Business2Community’de yer alan tahminler. AMB Crypto ise perspektifi biraz daha geniş tutuyor. REEF’in Ocak 2027’de en düşük 0.084 dolardan en yüksek ise 0.096 dolardan işlem görebileceğini söylüyor.

Bunların sadece tahmin olduğunu ve kripto para piyasasında her an her şeyin olabileceğini unutmamak gerekiyor.

Son olarak,

Yerli borsalara bakacak olursak REEF, Paribu ve Bitexen de listeleniyor.

Paribu’da 0,0776 TL’den işlem gören REEF, son 24 saatte yüzde 18’e yakın yükseldi ve işlem hacmi 38 milyon TL’nin üzerinde. Diğer yandan REEF, Bitexen’de de 0,0771 dolardan işlem görüyor ve işlem hacmi 37 milyon TL’nin biraz üzerinde.

reef finance reef neden yukseliyor 3

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner