Yükleniyor...

Render Token’da (RNDR) Neler Oluyor? 31 Mayıs 2023

Volatil hareketlerine devam eden Render Token (RNDR), kritik bir fiyat aralığından tepki aldı, RNDR grafiğinde son durum ne?

analiz

Volatil hareketlerine devam eden Render Token (RNDR), kritik bir fiyat aralığından tepki aldı, RNDR grafiğinde son durum ne?

Yapay Zeka projeli coin’lerin tekrardan gündem olmasıyla artışa geçen RNDR, 2,46 dolar destek bandından tepki alarak yukarı sekti. Son bir aydır ciddi oranda işlem hacmine sahip olan RNDR, destek bandının üzerinde kalmaya deva ettiği sürece, daha hacimli hareketler sergileyebilir. Ayrıca, Yapay Zeka sektörünün küresel anlamda bu kadar ön plana çıkması, bu alandaki coin’lere olan güveni artırıyor. Bu durum RNDR’nin grağifine net olarak yansıdı.

Render Token (RNDR) Grafik Analizi

1,84 dolardan tepki alarak patlama yapan RNDR, kısa sürede 2,948 dolara fitil atmıştı. Fakat seviyenin bir direnç noktası olması, RNDR fiyatında kısa sürede geri çekilmelere yol açtı. Güncel olarak 2,56 dolardan işlem gören RNDR, yükseliş ivmesini devam ettirdiği sürece 2,60, 2,948 ve 3,30 dolar dirençlerini doüru harekete başlayabilir.

Bitcoin’deki tarafindaki çöküşler, RNDR’nin popülaritesini kaybetmesi gibi durumlarda takip edilebilecek destek seviyeleri ise sırasıyla 2,48 – 2,19 – 2,10 – 1,84 ve son olarak 1,659 dolardır. Ek olarak, altcoin’lerin konuşulan isimlerinden diyebileceğimiz RNDR’nin düşüşlerden sonra en hızlı artışa geçen coin’lerden olması, büyük ilgi topluyor.

Ekran Resmi 2023 05 31 12.18.07

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner