Yapay Zeka Coin'leri Tekrardan Üst Sıralarda • Coinkolik
Yükleniyor...

Yapay Zeka Coin’leri Tekrardan Üst Sıralarda

Yapay Zeka coin’leri üst sıralarda yer almaya devam ediyor, The Graph (GRT), son 24 saatte günün en çok değer kazanan coin’i oldu.

yapay zeka ethereum

Yapay Zeka coin’leri üst sıralarda yer almaya devam ediyor, The Graph (GRT), son 24 saatte günün en çok değer kazanan coin’i oldu.

Yapay Zeka alanı, her geçen gün üzerine koymaya devam ediyor. Kripto piyasasının yükselişiyle beraber patlama yapan Yapay Zeka coin’leri, marketteki işlem hacminin büyük bir kısmını topladı bile. Ayrıca, son haftalarda en çok değer kazananan coin’ler listesinin üst sıralarında Yapay Zeka projeli coin’ler yer alıyor. Bu coin’lerin arasında yer alan GRT, birkaç gün içersinde yüzde 22 artış gösterdi. GRT, BTC tarafındaki düşüşe rağmen yüzde 8 değer kazanıp, günün en çok yükselen coin’i olmayı başardı.

The Graph (GRT) Teknik Analiz

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yapay Zeka bazlı öne çıkan coin’lerden olan GRT, 0,108 den yüseliş hareketine başlayarak 0,13 dolara ulaşmayı başardı. Kısa sürede yüzde 20 artış gösteren GRT, sıradaki direncini hedeflemiş görünüyor. GRT tarafında yükselişler devam ettiği sürece sırasıyla 0,140 – 0,151 – 0,175 ve 0,186 dolar değerleri direnç olarak takip edilebilir.

Yapay Zeka furyasının arka planda kalması yada BTC’nin değer kaybetmesi gibi bir senaryoda takip edilebecek destek seviyeleri sırasıyla 0,128 – 0,116 ve 0,108 dolardır. Şu an için Yapay Zeka trendinden güç bularak sıçrama yapan GRT, bu ivmesini koruyabilecek mi? GRT yatırımcıları, temel ve teknin analizi yakından takip etmeye devam ediyor.

Ekran Resmi 2023 05 31 09.54.43

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x