Yükleniyor...

REVV Coin Nedir? REVV Coin Yorum ve Geleceği 2022

Bu yazımızda REVV coin nedir, kripto para birimi REVV nedir, REVV coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık.

REVV

Bu yazımızda REVV coin nedir, kripto para birimi REVV nedir, REVV coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık. İşte REVV coin yorum ve geleceği hakkında detaylar…

REVV token’ları, oyun şirketi tarafından üretilen bir dizi yarış ve motor sporları temalı oyun olan REVV Motorsport ekosistemi altında bulunan oyna ve kazan kripto ödüllerini içeren oyna-kazan (P2E) ve oyna ve kazan kripto ödüllerini içeren bir blockchain oyun başlıkları koleksiyonuyla birlikte kullanılır. Bu oyunların birçoğu, dış platformlarda ve pazar yerlerinde satın alınabilen, satılabilen ve takas edilebilen oyun içi Benzersiz Token (NFT) varlıkları ve koleksiyon öğeleri içerir.

REVV Coin Nedir?

REVV, Animoca Brands’in oyna ve kazan yarış oyunları portföyünün ve REVV Motorsport ekosisteminin yerel para token’ıdır.

Oyun endüstrisinin hızla gelişen bir alt sektörü olan blockchain tabanlı oyun, blockchain teknolojisinin bileşenlerini oyun yapılarına entegre eder. Blok zinciri oyun bileşenleri genellikle oyun içinde kazanılan ve kripto borsalarında önde gelen dijital varlıklar veya fiat para birimleri için alınıp satılabilen yerel bir kripto para birimleridir. Blockchain oyunları genellikle benzersiz tokenler (NFT’ler) içerir, oyun deneyimi yoluyla satın alınabilen veya kazanılabilen benzersiz dijital varlıklar. Bu tokenler genellikle bir tür oyun içi varlığı temsil eder ve genellikle oyun dışında bir NFT pazarında satın alınabilir ve satılabilir. Birçok geleneksel video oyunu, oyuncuların seviyelerin kilidini açmak, yeni avatarlar edinmek veya bir karakter veya silahın performansını artırmak için kullanılabilecek puanlar kazanmasını gerektirir. Benzer şekilde, blok zinciri oyunları, oyun içi varlıkları satın almak veya yeni seviyelerin kilidini açmak için kullanılabilecek puanlar, ödüller veya tokenler kazanmanıza olanak tanır, ancak bu kripto oyunları, tek bir oyunun bağlamı dışında ve üzerinde kullanılabilecek token’lar da içerebilir. REVV tokenleri, bir P2E oyun kripto para biriminin bir örneğidir.

REVV

REVV Motor Sporları Oyna ve Kazan Oyun Ekosistemi

The Sandbox adlı popüler bir metaverse platformunu da geliştiren video oyunu geliştiricisi Animoca Brands tarafından geliştirilen REVV Motorsport ekosistemi, motor sporları yarışları alanında oyna ve kazan oyun başlıklarının bir koleksiyonudur. REVV kripto ekosistemindeki her oyun, oyna ve kazan oyun konseptine dayanmaktadır.

REVV oyunları oynadığınızda, REVV token kazanabilirsiniz. Bu token’lar, REVV Motorsport oyna ve kazan ekosistemi içinde NFT’leri yarışmak veya satın almak veya yükseltmek için kullanılabilir. Örneğin, daha iyi performansa sahip bir NFT yarış arabası satın alabilir, bir yarış pistinin bir bölümünü (bu pistte ödenen tüm giriş ücretlerinin bir yüzdesini kazanmanıza izin verir) satın alabilir veya favori motor sporları sporcunuzun koleksiyonluk NFT’lerini satın alabilirsiniz. Bunlar, REVV token ile neler yapılabileceğinin sadece bazı üstünkörü örnekleridir.

REVV Tokenomikleri ve Kullanım Örnekleri

REVV, Ethereum blok zincirinde çalışan bir ERC-20 token’ıdır. Toplam arz üç milyar REVV’dir. Oyun içi kripto ödülleri için kullanılmasına ek olarak, REVV tokenleri ayrıca yatırımcılara, ortaklara ve ekosistemi destekleyen bir fona tahsis edildi. REVV tokenleri, Polygon, Flow ve Binance BNB blok zincirlerinde çalışacak şekilde köprülenebilir. Bu nedenle, REVV’nin birlikte çalışabilirliği, yalnızca çeşitli oyna ve kazan oyun başlıklarını değil, aynı zamanda Web3 ekosistemindeki çeşitli akıllı sözleşme platformlarını da kapsar.

REVV tokenleri, birden fazla oyun için oyun içi para birimi olarak hizmet etmenin yanı sıra, çeşitli başka kullanım durumları da sunar. Biri, REVV ve REVV ile ilgili NFT’lerinizi ek REVV kripto ödülleri kazanmak için stake etmenize (veya kilitlemenize) izin veren bir REVV stake etme özelliğidir. Farklı bahis dönemleri ayrı ayrı duyurulur, bu nedenle bir sonraki müsait havuza dikkat edin. Ayrıca, çeşitli kripto borsalarında çeşitli diğer kripto varlıkları için REVV ticareti yapabilirsiniz.

REVV Coin Geleceği

Şu anda Animoca Brands, MotoGP olarak da bilinen FIM Yol Yarışı Dünya Şampiyonası Grand Prix’sine dayalı bir blok zinciri oyunu geliştiriyor. Animoca Brands ekibine göre, “MotoGP oyunu, strateji ve yönetim deneyimlerini motosiklet yarışlarının yoğun heyecanıyla birleştirecek. REVV, F1 Delta Time’da kullanıldığına benzer şekilde MotoGP unvanının temel para birimi olacak.

Şu an itibariyle oyunun sürekli gelişimi hakkında çok az şey biliniyor, ancak token’ın mekanizmasının tam merkezinde olacağını varsaymak doğru olur.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner