Ripple 100 Milyon XRP'yi Transfer Etti • Coinkolik
Yükleniyor...

Ripple 100 Milyon XRP’yi Transfer Etti

Elde edilen son verilere göre Ripple, en büyük borsalardan birisi olan Huobi'ye büyük miktarda XRP göndermeye hazırlanıyor olabilir.

ripple xp huobi

Elde edilen son verilere göre Ripple, en büyük borsalardan birisi olan Huobi’ye büyük miktarda XRP göndermeye hazırlanıyor olabilir. Bithomp tarafından paylaşılan işlem zinciriyle ilgili analizler, bu paranın bölüneceğini ve günlük olarak Huobi platformuna gönderileceğini gösteriyor.

Whale Alert tarafından yayınlanan verilere göre Ripple, en büyük kripto para borsalarından Huobi’ye daha sonra daha küçük miktarlarla transfer edebilmek için RL18-VN adresine 100 milyon XRP transfer etti. Bu rakam güncel döviz kuruna göre 90.518.490 dolara eşit. Ripple bu adresi genellikle müşterilerine, ortaklarına ve borsalara transfer yapabilmek için kullanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Huobi, Ripple’dan r37SFX6FZsxiJGxLrWCdCHm2Cub4jKcxhz cüzdanıyla XRP alıyor. Ayrıca, bugün, San Francisco merkezli firmadan 1.542.780 XRP transferi yapıldı. Bithomp verilerine göre Ripple’ın RL18-VN’si bu 1.542.780 XRP’yi 27 Eylül’den beri aşamalı olarak Huobi’ye gönderiyor. Bu kripto borsasına gönderilen günlük XRP miktarı ise hafta hafta değişiyor.

Birkaç Kez Büyük Miktarlarda XRP Gönderildi

27 Eylül’den önce, Huobi’ye gönderilen günlük XRP’lerin miktarı toplamda 3.099.200’dü. Daha önce sizlere Ripple’ın Huobi’ye büyük miktarlarda XRP gönderdiğini birkaç kez bildirmiştik. Fakat bu konuda taraflardan net bir açıklama gelmemişti.

9825 0


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x