Ripple Labs'in hukuk şefinden SEC açıklaması geldi! • Coinkolik
Yükleniyor...

Ripple Labs’in hukuk şefinden SEC açıklaması geldi!

Ripple Labs hukuk şefi Stuart Alderoty, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun (SEC) temyiz başvurusunu Ripple zaferini tetikleyecek bir unsur olarak nitelendirdi.

Ripple metaverse sirketi icin yatirim turu baslatti 1

Ripple Labs hukuk şefi Stuart Alderoty, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) temyiz başvurusunu Ripple zaferini tetikleyecek bir unsur olarak nitelendirdi.

ABD menkul kıymetler düzenleyicisinin bu ayın başlarında dönüm noktası niteliğindeki Ripple kararına olası bir itiraz endişesi, Ripple’ın baş hukuk görevlisi tarafından pozitif olarak karşılandı. Stuart Alderoty, eğer SEC davayı temyize götürürse, mahkemenin Ripple Labs‘ın mali düzenleyiciye karşı kısmi zaferini daha da pekiştirmek için harekete geçebileceğine inandığını belirtti.

sec ripple

“Temyiz başvurusu, zaferin işaretçisi olabilir”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

13 Temmuz’da Yargıç Analisa Torres , XRP‘nin kripto borsalarında halka satıldığında menkul kıymet olmadığına, ancak kurumsal yatırımcılara satıldığında menkul kıymet olarak değerlendirilebileceğine karar verdi. 21 Temmuz’da SEC, kararla ilgili şikayetlerini dile getirmek için Terraform Labs’ın kurucusu Do Kwon’a karşı devam eden davasını kullandı ve gelecekte bölünmüş karar kararına itiraz edeceğini ima etti.

Davadaki son olayların üzerinde durarak açıklamalar yapan Ripple Labs’in hukuk şefi Stuart Alderoty, şunları söyledi;

“Yargıcın bunu doğru anladığını düşünüyoruz ve bunun yasanın sadık bir şekilde uygulandığını düşünüyoruz ve bence bir temyiz mahkemesi bunu yalnızca onaylamakla kalmayacak, hatta belki daha da genişletecektir.”Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x