Anasayfa Altcoin Haberleri Ripple (XRP) Ripple’da Önemli Bir Ayrılık Yaşandı

Ripple’da Önemli Bir Ayrılık Yaşandı

ABONE OL:google-news

Ripple’ın iş geliştirme müdürü Daniel Aranda, yedi yıllık bir çalışmanın ardından şirketten ayrıldı. Ripple’ın yatırım ve geliştirme kolu Xpring’i kurmaktan sorumlu olan Daniel Aranda, San Francisco merkezli blockchain ödeme şirketi ile ayrılık nedenleri hakkında bir açıklama yaptı. Twitter’daki veda mesajında Aranda, yedi yıllık etkileyici tecrübelerden sonra ‘yeni bir şeyler keşfedeceğini’ ifade etti.

Yedi Yıllık Bir Yolculuk

Aranda, Ripple’a 2013’te iş geliştirme direktörü olarak katılmıştı. 2016’dan 2018’e kadar, Xpring’e başlamadan önce şirketin genişlemesine odaklanan Ripple’ın Avrupa genel müdürü olarak görev yapıyordu. Aranda’nın ayrılışı, Ripple’ın para göndermeyi bilgi göndermek kadar kolay hale getirmesi planlanan PayID ödeme çözümünü başlatmasıyla çakıştı. Aranda şirketle çalışmanın kariyerinin “en büyük ayrıcalığı” olduğunu ifade etti.

ripple aranda

Diğer Önemli Ayrılıklar

Aranda, son iki yıldır Ripple’dan ayrılan en son yüksek profilli Ripple çalışanıdır. Daha önce de bildirildiği gibi, 1 milyar dolardan fazla XRP satışını denetleyen eski CME Group yöneticisi Miguel Vias da nisan ayında şirketi sessizce bırakmıştı. Dikkate değer diğer ayrılıklar, mevcut Binance.US CEO’su Catherine Coley ve Corey Johnson’ı içeriyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

Bizi Takip Edin

916BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,365TakipçilerTakip Et
567AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar