Yükleniyor...
Sponsored

Robert Kiyosaki, Gayrimenkul Yerine Bitcoin Önerdi

Rich Dad Poor Dad kitabının yazarı Robert Kiyosaki, ABD emlak piyasasına karşı Bitcoin (BTC), altın ve gümüş önerisinde bulundu.

Robert Kiyosaki Gayrimenkul Yerine Bitcoin Onerdi

Rich Dad Poor Dad kitabının yazarı Robert Kiyosaki, ABD emlak piyasasına karşı Bitcoin (BTC), altın ve gümüş önerisinde bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Amerika’da yaşanan 2008 emlak krizinde ün kazanan Kiyosaki, finans ve ekonomi üzerine yazdığı Rich Dad Poor Dad kitabı ile yoğun ilgi gördü. Daha önce Bitcoin hakkında olumlu ve maksimalist açıklamalarda bulunan yazar, gelecekte altın ve gümüşün yanı sıra BTC’nin de önemli bir yerde olacağını iddia ediyor.

Robert Kiyosaki Altın, Gümüş ve Bitcoin Maksimalisti

Geçtiğimiz günlerde Kiyosaki, Amerika’nın ekonomik yönelimlerinden dolayı Bitcoin’de alım fırsatı olduğunu iddia etmişti. Fed faiz artışının ve resesyon risklerinin ciddileştiğine değinen yazar, altın ve gümüşün yanı sıra BTC için de alım tavsiyesinde bulundu.

Ekonomik söylemleri değişkenlik gösteren yazar, geçmiş dönemde BTC için olumsuz mesajlar veriyordu. Ancak kripto paraların küresel anlamda ivme kazanması ve benimsenmesi yazarı da etkilemeyi başardı. Maksimalist yazar, bugün sosyal medyada yoğun ilgi alan bir paylaşımda bulundu.

ABD’yi Marksistlerin ele geçirdiğini iddia eden yazar, bu fikir temsilcilerinin emlak piyasasını sallayacağını belirtti. Kiyosaki, artan Fed faizleri ve düşen mülk değerlerine karşı emlak vergilerinin artış göstereceğini söyledi. Ayrıca yönetimin kira kontrollerine gideceğini belirtti.

Özellikle ABD üzerinde gayrimenkul alımını önermediğinin altını çizen Kiyosaki, takipçilerini tekrar altın, gümüş ve Bitcoin’e yöneltti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x