Yükleniyor...

SBF’nin kirli çamaşırları dökülmeye başladı! 13 Ekim 2023

Kripto para analisti Ekin Albayrak, Coinkolik YouTube kanalının 13 Ekim 2023 tarihli videosunda gündemi değerlendirdi.

Kripto para analisti Ekin Albayrak, Coinkolik YouTube kanalının 13 Ekim 2023 tarihli videosunda gündemi değerlendirdi.

Coinkolik’in YouTube kanalında yayımlanan 13 Ekim 2023 tarihli video içeriğinde, kripto para analisti Ekin Albayrak, gündemi ele aldı. Albayrak, Coinkolik izleyicilerine, Avax vurgununu ve BNB’nin gidişatını değerlendirdi.

ABD TÜFE ve ÜFE verilerini de inceleyen Albayrak, beklentileri değerlendirdi. Albayrak, Gıda ve Enerji verilerine de değindi. Bunları, kripto piyasanın küresel ekonomi ile bir bütün olarak ilerlediğine bağladı.

Albayrak, Avax ekosisteminde yer alan Stars Arena hack’ına değindi. 3 milyon dolarlık bir kayba yol açan hack’ı işleyen Albayrak, hacker’ın şifreleme yöntemiyle proje ekibine mesaj gönderdiğini ve uzlaşmaya yanaştığını belirtti.

Videonun ilerleyen dakikalarında Albayrak, BNB’nin CZ aracılığıyla ilerleyişine ve gerçekleşen devasa yakımın BNB’ye etkisine değindi. Albayrak ile gündemin bir diğer konusu ise FTX’in kurucusu Sam Bankman-Fried oldu.

Coinkolik kanalında yayımlanan ve Ekin Albayrak’ın gündemi değerlendirdiği videoyu izlemek için, tıklayınız.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner