Yükleniyor...

Shiba Eternity Mobil Oyunu Test Kullanımına Açıldı

Shiba Inu’nun geçtiğimiz hafta duyurusunu yaptığı Shiba Eternity adlı oyun projesi Vietnam’da test kullanımına açıldı.

Shiba Eternity Mobil Oyunu Test Kullanimina Acildi

Shiba Inu’nun geçtiğimiz hafta duyurusunu yaptığı Shiba Eternity adlı oyun projesi Vietnam’da test kullanımına açıldı.

Shiba Inu, geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden gizemli bir video paylaşımı yapmıştı ve ardından oyunun ismini de açıklayarak yeni projesinin ilk müjdeleri vermişti. Oyunun ana geliştiricisi Shytoshi Kusama (takma adı), yeni oyununun Vietnamlı kullanıcılar tarafından test edilebileceğini duyurdu.

Shiba Inu, Shiba Eternity Oyununu Test Kullanımına Açtı

Kısa bir süre önce kart oyununu piyasaya süreceğini açıklayan Shiba Inu’nun, PlaySide Studios iş birliğiyle geliştirdiği oyunu teste açıldı. Ancak, oyun yalnızca Vietnamlı kullanıcılar için ve iOS işletim sisteminde test edilebiliyor.

Shiba Inu’nun oyunu Shiba Eternity, Vietnam’da test amacıyla erişime açıldıktan sonra Shytoshi’nin belirttiğine göre yakın zamanda Endonezyalı kullanıcılar tarafından kullanılabilir hale gelecek.

Shiba Eternity’nin, oyun mekaniğini ve grafiklerini temel seviyede ilk kez gösteren bir videoyu sizlere sunalım:

Shiba Eternity olarak adlandırılan mobil kart oyunu, en kısa süre içerisinde App Store ve Google Play üzerinden tüm kullanıcıların kullanımına açılacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner