Shiba Inu, Saldırıya Uğrayan BitMart’a Destek Tweeti Paylaştı • Coinkolik
Yükleniyor...

Shiba Inu, Saldırıya Uğrayan BitMart’a Destek Tweeti Paylaştı

Shiba Inu topluluğu, yaşadığı 150 milyon dolarlık saldırının ardından BitMart’a desteğini iletti.

shiba inu saldiriya ugrayan bitmarta destek tweeti paylasti 5

Shiba Inu topluluğu, yaşadığı 150 milyon dolarlık saldırının ardından BitMart’a desteğini iletti.

Önde gelen meme kripto varlığın resmi Twitter hesabı, geçtiğimiz günlerde saldırıya uğradığını duyuran kripto varlık alım satım platformu BitMart’a destek tweeti paylaştı. Tweette “Projemizin özü merkeziyetsizlik olsa da, desteğimizi göstermek ve dün meydana gelen saldırıyı telafi etmek için şimdiden çok çalışan @BitMartExchange’deki arkadaşlarımıza biraz sevgi göstermek istiyoruz” ifadeleri yer aldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Daha önce aktardığımız üzere BitMart, Cumartesi günü en büyük saldırılardan birine maruz kalmış ve Ethereum ve Binance Smart Chain üzerindeki 20’den fazla tokenla birlikte yaklaşık 900 milyar Shiba Inu tokenı çalmayı başarmıştı.

Haberin ardından BitMart bir güvenlik incelemesi yürütmeye başladı ve çekim işlemlerini geçici olarak askıya aldı. Ayrıca önde gelen kripto varlık alım satım platformlarından Huobi de olayla ilişkili işlemlerin dondurulabileceği şeklinde bir yardım teklifinde bulundu.

Dolandırıcılıklara Karşı Uyardı

Shiba Inu ekibi destek tweetinde ayrıca, merkeziyetsiz alım satım platformu ShibaSwap’in potansiyel güvenlik tehditleri karşısında sürekli olarak incelemeye tabi tutulduğunu, dolandırıcılıklar karşısında topluluğu uyardıklarını ve güvenli cihazlar ile giriş yapmanın önemini vurguladıklarını kaydetti. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x