Yükleniyor...

Shiba Inu (SHIB), CoinMarketCap’te 14. Sıraya Yükseldi

Popüler meme coin Shiba Inu, CoinMarketCap'te 14.

shiba inu 1 3

Popüler meme coin Shiba Inu, CoinMarketCap’te 14. sıraya yükselerek son kayıplarını azalttı.

Shiba Inu (SHIB), 22 Ocak’ın en düşük seviyesinden %40 toparlanarak geri dönüş gerçekleştirmeyi başardı.

Şu anda, CoinMarketCap verilerine göre Shiba Inu, Polygon’u (MATIC) geçerek piyasa değeri bakımından 14. kripto para birimi oldu. 

veri 1 1

Shiba Inu, 6 Ekim’den bu yana en düşük seviyesi olan 0.00001704 dolara kadar düştü. Cumartesi günü piyasa değeri ile 16. sıraya geriledi ve diğer kripto para birimlerinden ciddi şekilde düşük performans gösterdi.

Ethereum tabanlı token, son yükselişin ardından rekor seviyeden hala %73.37 oranında düşüşte. Aynı zamanda, pazarın geri kalanıyla uyumlu olarak %24 düştü. IntoTheBlock tarafından sağlanan verilere göre, SHIB sahiplerinin sadece %39’u şu anda kârda.  

Uphold Borsası, Shiba Inu İçin Destek Ekliyor

uphold

Çok varlıklı Uphold borsası kısa süre önce Shiba Inu’yu listelediğini ve meme kripto para birimini benimsemek için en iyi ticaret platformu haline geldiğini duyurdu.

Bu ayın başlarında Shiba Inu, Hint kripto para borsası Giottus ve Meksika kripto para borsası Bitso’da da canlı yayına geçti.

Robinhood, yoğun talebe rağmen henüz Shiba Inu’yu listelemedi. Şirketin finans direktörü Jason Warnick, yeni varlıkların listelenmesi söz konusu olduğunda şirketin seçeneklerini “açık” tutacağını söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner