Yükleniyor...

Shiba Inu’yu (SHIB) GameStop, Lowe’s ve Nordstrom’da Harcayabilirsiniz

GameStop, Nordstrom, Lowe's, Petco, Bed Bath & Beyond ve Ulta Beauty artık Shiba Inu kripto para birimini kabul eden şirketler arasında yer alıyor.

shiba inu 1

GameStop, Nordstrom, Lowe’s, Petco, Bed Bath & Beyond ve Ulta Beauty artık Shiba Inu kripto para birimini kabul eden şirketler arasında yer alıyor.

Winklevoss ikizleri tarafından desteklenen bir kripto para ödeme şirketi olan Flexa, yakın tarihli bir duyuruya göre Shiba Inu’yu ödeme aracına ekledi. Bu durum popüler meme token sahiplerinin, ABD genelinde yaklaşık 40.000 mağazada Shiba Inu’yu harcayabileceği anlamına geliyor.

Video oyunu satıcısı GameStop, lüks perakendeci Nordstrom, ev geliştirme şirketi Lowe’s, evcil hayvan perakendecisi Petco, mobilya şirketi Bed Bath & Beyond, güzellik mağazaları zinciri Ulta Beauty ve diğer birçok büyük şirketler Shiba Inu’yu ödeme seçeneği olarak kabul ediyor. Geçen ay, Knoxville merkezli sinema zinciri Regal Cinemas, kripto para birimini kabul etmek için Flexa ile de ortaklık kurdu.

Starbucks da uygulamanın denemesine katıldı, ancak Winklevoss ikizlerinin uygulama yardımıyla kripto para birimiyle ödeme yaptığını gösteren viral fotoğrafla mevcut satıcı listesinden hızla çekildi.

2019 yılında piyasaya sürülen Flexa’nın Spedn kripto para cüzdanının yardımıyla kripto ödemeleri kolaylaştırıldı. Başlangıçta dört kripto para birimini Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve Gemini Dollar stabilcoin’i ödeme olarak kabul etti.

Mayıs ayında Flexa, orijinal meme token Dogecoin’i mevcut kripto para birimleri ödeme listesine ekledi.

Ağ, kripto para birimlerini otomatik olarak itibari paraya dönüştürür, böylece perakendeciler kripto para birimleriyle ilişkili oynaklıkla uğraşmak zorunda kalmazlar. Anında ödemeler, kitle kaynaklı teminat olarak işlev gören bir ERC-20 tokeni olan Amp yardımıyla kolaylaştırılır.

Newegg, AMC ve Shiba Inu

Shiba Inu, geçtiğimiz ay birçok şirket tarafından benimsenmesiyle önemli ilerlemeler kaydetti.

Elektronik perakendecisi Newegg, bu hafta başlarında Shiba Inu ödemelerini kabul etme konusunda bir duyuru yaptı.

Sinema devi AMC’nin CEO’su Adam Aron’a göre, AMC 2022’nin başlarında Shiba Inu’yu ödeme olarak kabul etmeyi planlıyor.

Ayrıca Shiba Inu, dünyanın en büyük kripto ödeme sağlayıcısı olan BitPay tarafından da destekleniyor. Bununla birlikte, bu önemli gelişmelere rağmen tokenin fiyatı, yazı yazıldığı sırada 0,00003430 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner