Yükleniyor...

Simpsonlar’ın XRP Kehaneti Tutacak Mı?

Simpsonlar’ın XRP Kehaneti Genç neslin sonradan fark ettiği yetişkinlerin yıllardır izlediği bir çizgi filmden bahsediyoruz, Simpsonlar.

Simpsonlar’ın XRP Kehaneti

Genç neslin sonradan fark ettiği yetişkinlerin yıllardır izlediği bir çizgi filmden bahsediyoruz, Simpsonlar. Dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip olan bu çizgi film bu zamana kadar gerçekleşen birçok kehanete imzasını attı. Koronavirüs pandemisinden, Donald Trump’ın başkan olmasına ve ikiz kulelere kadar birçok olayı daha önce bölümlerinde gösteren Simpsonlar kripto paralarla ilgili de kehanetlerde bulundu. 2 Mart 1997’de ilk kez yayınlanan 8. Sezonun 17. Bölümünde Crypto Barn isimli bir yer gösterildi ve bu mekanın üstünde “kod ve gizli kod” gibi yazılar mevcuttu. Yine başka bir bölümde ailenin oğlu Bart Simpson okul tahtasında XRP fiyatının 589 dolar olduğunu yazıyordu. Simpsonların XRP’den bahsettiği tek bölüm bu değildi. XRP hayranlarında merak uyandıran ve onları büyüleyen başka bir bölüm daha oldu. Bu bölümde de ailenin babası Homer Simpson’ın menajerine bir kutu içerisinde kredi kartına benzer bir kart sunulmuştu. Bu bölüm de XRP gibi dijital varlıkların kendi kredi kartlarına sahip olacağına dair bir tahmin olarak görüldü. 31. sezonun 13.bölümünde de ailemizin küçük kızı Lisa’nın okulda profesöründen kripto paralar üzerine ders aldığı bir sahne bulunmakta. Simpsonlar’ın kripto paralar ile ilgili kehanetleri sadece XRP ile de sınırlı değil. Bitcoin’den de bahsedilen birçok bölüm oldu. Fakat SEC ve XRP Coin arasındaki davada sona gelinirken akıllarda soru işareti oluştu. Acaba Simpsonlar birçok kehaneti bildiği gibi XRP fiyatını da mı bilecek. XRP fiyatı 589 doların üzerine mi çıkacak gibi sorular Simpsons ve XRP fanları tarafından merak edilmeye başlandı. XRP, SEC davasından galip ayrılırsa iyi bir ivme yakalayacağı ve güzel bir ralli yaşatacağı şüphesiz ama Simpsonların 589 dolar kehaneti tutar mı bilemeyiz. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner