Yükleniyor...

SKALE piyasanın dengelerini bozdu

Dünyanın en hızlı blokzinciri olduğunu iddia eden SKALE son iki günde yüzde 100'lük bir yükseliş yaşayarak dikkatleri üzerine çekti.

SKALE fiyat grafiği

Dünyanın en hızlı blokzinciri olduğunu iddia eden SKALE son iki günde yüzde 100’lük bir yükseliş yaşayarak dikkatleri üzerine çekti.

Kripto piyasasının son günlerde en dikkat çeken projelerinden birisi SKALE Network oldu. Ethereum’u ölçeklendirmeyi amaçlayan ve dünyanın en hızlı blokzinciri olduğunu ima eden SKALE, haftanın trend projeleri arasına ismini yazdırdı. SKALE, özellikle, ağda gerçekleşen 200 milyon işlemle ön plana çıktı. Diğer taraftan MEXC borsası da SKALE yükselişine zemin hazırladı. Borsa, SKALE borç verme getirisini yüzde 500 oranına çıkardı.

SKALE yükselişi göz boyarken, yatırımcılar yeni bir Celestia (TIA) bulmuş olabileceklerini düşünerek yoğun ilgi gösterdi. Bu nedenle SKALE, son 24 saatte işlem hacmini sansasyonel bir şekilde artırdı.

SKALE grafiği ve veriler: Yükseliş sürecek mi?

SKALE, sansasyonel bir yükseliş ile günün en çok kazandıran kripto para birimi oldu. SKALE’ın son iki günde yüzde 100 yükselmesi dikkat çekti. Ayrıca SKALE, gün içerisinde yüzde 46’lık fiyat yükselişi yaşadı.

Günden güne artış kaydeden SKALE, yatırımcıların da ilgisini üzerine çekiyor. CoinMarketCap verilerine göre, SKALE işlem hacmi son 24 saate yüzde 180’den fazla artış yaşadı ve 337 milyon dolar oldu. Ayrıca SKALE, son yükselişiyle birlikte 326 milyon dolar piyasa değerine ulaştı.

Skale

SKALE grafiğine bakıldığında, fiyatın önemli bir eşikte olduğu görülüyor. Büyük bir yükseliş yaşayan popüler kripto para birimi, ara bandı doldurmuş durumda. SKALE, 0,065 dolar direncinin üzerinde kalıcılık sağladı. Bu bölgenin korunması halinde, SKALE için yeni yükselişler ortaya çıkabilir. SKALE, 0,06923 dolarda yer alan kritik direnç noktasını iki kere test etti. Bu bölgenin üçüncüde kırılması halinde, fiyat 0,07975 dolara çıkabilir. SKALE için yükselişin ilk ciddi sınavı 0,07975 dolar bölgesinde olacaktır. Bu bölgeden gelen alımlar ve BTC etmenli piyasanın pozitif kalması, yükselişi sürdürebilir. Kırılım gelirse SKALE, 0,093 doları hedefleyecektir. Güncel durumdan incelendiğinde, SKALE nihai hedefi olan 0,093 dolara ulaşırsa yüzde 35’lik bir yükseliş yaşamış olacak.

Diğer taraftan SKALE, kar alımlarının başlaması ve piyasa koşullarının negatife dönmesiyle düşüşünü şiddetlendirebilir. SKALE düşüşünde, 0,065 dolar desteği önemli bor görev üstlenecek. Bu destek noktası, SKALE’ın gün içerisinde test ettiği ve yükselişini sürdürdüğü bölge olarak biliniyor. 0,065 doların kaybedilmesi halinde SKALE, 0,055 dolara kadar keskin bir düşüş yaşayabilir. SKALE’ın bir sonraki ana destek noktası ise 0,04420 dolar olarak görülüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner