Yükleniyor...

Dikkat çekiyor: BONK sansasyonel bir yükseliş yaşadı!

Solana ağında yer alan popüler memecoin BONK, son bir ayda yüzde 2689'luk yükselişe imza attı.

BONK yükselişte

Solana ağında yer alan popüler memecoin BONK, son bir ayda yüzde 2689’luk yükselişe imza attı.

Kripto piyasasının dikkat çeken yükselişinde, bir altcoin sessizce zirveye oynadı. Memecoin’lerden BONK, 21 Ekim’den bu yana yüzde 2689’luk bir yükseliş yaşadı. Solana ekosisteminde ortaya çıkan ve büyük beklentileri ortaya çıkartan BONK, bir ayda 0.0000002065 dolardan 0.0000042400 dolara yükseldi. Popüler memecoin, 20 katına yakın yükseliş ile yeniden canlandı.

BONK’un yükselişinin arkasında, piyasa koşullarının pozitif olması ve sosyal metrikler yer aldı. BONK, sosyal medya platformlarını verimli kullandı ve topluluğun ilgisini üzerine çekti. Yükseliş, yakın zamanda bir furya haline gelebilir mi?

BONK fiyatı yükselişte: Zirveye oynuyor

Solana (SOL) ağında yer alan popüler memecoin BONK, sansasyonel bir yükseliş yaşayarak zirveye göz dikti. BONK, memecoin’ler arasında son bir ayın en iyi performansını gösteren kripto para birimi oldu.

BONK grafik

BONK’un bir aylık dilimde yüzde 2689 oranında yükselişi, Solana ekosistemini de canlandırdı. Bilindiği üzere BONK, 2023’ün başlarında Solana ekosistemini kurtarma girişimi olarak ortaya çıkmıştı. BONK, Solana’nın FTX gündeminden dolayı hedef oklarını üzerine çektiği dönemde kahraman görevi görmesi ise dikkat çekmişti.

SOL fiyatının 9 dolar seviyelerine geldiği ve ekosistemin dağılma noktasına geldiği dönemde, bir grup girişimci BONK token’ı piyasaya sürdü. Solana kurucusu dahil olmak üzere birçok Solana balinası, BONK’a yoğun ilgi gösterdi. Kısa sürede ilgiyi arkasına alan ve FOMO yaratan BONK, en çok konuşulan kripto para birimlerinden birisi oldu. Bu durum, Solana ekosistemini canlandırdı ve SOL fiyatı 12 dolara kadar yükseldi.

Benzer bir FOMO yeniden gözlemleniyor. BONK’un yükselişi, hali hazırda 60 doları işaretleyen SOL için de sinyal oluyor. Solana ekosistemini canlandıran memecoin, gözünü zirveye dikmiş durumda.

CoinMarketCap verilerine göre BONK, işlem hacminde son 24 saatte yüzde 14’lük bir artışa tanıklık etti. BONK’un 24 saatlik işlem hacmi 138 milyon dolar seviyesine yükseldi. Ayrıca BONK, 227 milyon dolar piyasa değerine ulaştı.

BONK grafik analizi

21 Ekim’den bu yana 20 katına yakın yükseliş yaşayan BONK, fiyat anlamında zirve oluşturmuş durumda. BONK’un piyasa değeri 21 Ekim tarihinde 10 milyon dolar seviyesine yakın durumdaydı, ancak bu yükseliş ile birlikte 227 milyon dolara ulaştı. Piyasa değeri bakımından da şişmiş bir yapıya sahip olan BONK, satış baskısıyla karşılaşabilir.

Hali hazırda ciddi bir büyüme kaydeden ve piyasa koşullarını arkasına alan BONK, henüz memecoin furyasının ortaya çıkmaması nedeniyle kısa vadede düşüş riskiyle karşı karşıya. Ancak kripto yatırımcıları BONK’a ilgi göstermeye devam ediyor. Bu noktada BONK, 0,0000057595 dolar bölgesinde yer alan direnç noktasını bir kez daha test edebilir. Bu bölgenin kırılması halinde BONK, 0,0000065 dolara ulaşabilir.

Ancak satış baskısının artması halinde BONK fiyatı en yakın destek noktası olan 0,0000040 dolara çekilebilir. Daha fazla satışın gelmesi ise BONK’u 0,0000035 dolara itebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner