Yükleniyor...

Şok Sözler, Dava Kaybedilirse XRP Kan Banyosu Yapacak!

FOX muhabiri Charles Gasparino, Ripple'ın (XRP) SEC davasını kaybetmesi halinde XRP için bir kan banyosu yaşanacağını iddia etti.

Sok Sozler Dava Kaybedilirse XRP Kan Banyosu Yapacak

FOX muhabiri Charles Gasparino, Ripple’ın (XRP) SEC davasını kaybetmesi halinde XRP için bir kan banyosu yaşanacağını iddia etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasası, SEC ve Ripple arasında yaşanan hukuksal süreçlere odaklanmış durumda. Bu sene içerisinde sonuçlanma ihtimali bulunan dava, birçok kripto yatırımcısını heyecanlandırmaya başladı. Son gelişmeler arasında, SEC‘in belgeleri paylaşmama ısrarı ve Ripple tarafının davayı kazanmışcasına rahatlığı yer alıyor. Ancak FOX muhabiri Charles Gasparino, şok sözlere imza attı. Gasparino, SEC‘in davayı kazanması halinde XRP için çöküş senaryosu yaşanabileceğini iddia etti.

Ripple Davayı Kaybederse XRP Çökecek mi?

Kripto yatırımcıları, Ripple ve SEC davasının şimdiden Ripple zaferiyle kazanılacağına odaklanmış durumda. Ancak, masada SEC’in de kazanma ihtimali yer alıyor.

Bu ihtimalin masada yer alması, kripto yatırımcılarına XRP tarafında da bir çöküş yaşanacak mı sorusunu düşündürtüyor. FTX ve Terra krizleri, hiçbir kripto para biriminin garantisi olmadığını öne çıkardı.

Ripple Davayi Kaybederse XRP Cokecek mi
Charles Gasparino

Dava sonucu için bekleyiş sürerken, çöküş senaryosunda neler olabileceğine dair söylentiler de dolaşmaya başladı. Birçok analist, Ripple‘ın kaybetmesi halinde yeni bir tahribat yaşanabileceğini düşünüyor. Ancak diğer tarafta, büyük bir şirket olan Ripple’ın dava sonucu ne olursa olsun devam edeceğini düşünenlerin sayısı da azımsanmayacak kadar fazla.

Bu süreçlerin ortasında FOX muhabiri Charles Gasparino, Twitter’da tepki çeken bir paylaşımda bulundu. Gasparino, XRP‘nin dava kaybedilirse büyük bir çöküş yaşayacağını öne sürdü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x