Yükleniyor...

Şok Sözler, Dava Kaybedilirse XRP Kan Banyosu Yapacak!

FOX muhabiri Charles Gasparino, Ripple'ın (XRP) SEC davasını kaybetmesi halinde XRP için bir kan banyosu yaşanacağını iddia etti.

Sok Sozler Dava Kaybedilirse XRP Kan Banyosu Yapacak

FOX muhabiri Charles Gasparino, Ripple’ın (XRP) SEC davasını kaybetmesi halinde XRP için bir kan banyosu yaşanacağını iddia etti.

Kripto para piyasası, SEC ve Ripple arasında yaşanan hukuksal süreçlere odaklanmış durumda. Bu sene içerisinde sonuçlanma ihtimali bulunan dava, birçok kripto yatırımcısını heyecanlandırmaya başladı. Son gelişmeler arasında, SEC‘in belgeleri paylaşmama ısrarı ve Ripple tarafının davayı kazanmışcasına rahatlığı yer alıyor. Ancak FOX muhabiri Charles Gasparino, şok sözlere imza attı. Gasparino, SEC‘in davayı kazanması halinde XRP için çöküş senaryosu yaşanabileceğini iddia etti.

Ripple Davayı Kaybederse XRP Çökecek mi?

Kripto yatırımcıları, Ripple ve SEC davasının şimdiden Ripple zaferiyle kazanılacağına odaklanmış durumda. Ancak, masada SEC’in de kazanma ihtimali yer alıyor.

Bu ihtimalin masada yer alması, kripto yatırımcılarına XRP tarafında da bir çöküş yaşanacak mı sorusunu düşündürtüyor. FTX ve Terra krizleri, hiçbir kripto para biriminin garantisi olmadığını öne çıkardı.

Ripple Davayi Kaybederse XRP Cokecek mi
Charles Gasparino

Dava sonucu için bekleyiş sürerken, çöküş senaryosunda neler olabileceğine dair söylentiler de dolaşmaya başladı. Birçok analist, Ripple‘ın kaybetmesi halinde yeni bir tahribat yaşanabileceğini düşünüyor. Ancak diğer tarafta, büyük bir şirket olan Ripple’ın dava sonucu ne olursa olsun devam edeceğini düşünenlerin sayısı da azımsanmayacak kadar fazla.

Bu süreçlerin ortasında FOX muhabiri Charles Gasparino, Twitter’da tepki çeken bir paylaşımda bulundu. Gasparino, XRP‘nin dava kaybedilirse büyük bir çöküş yaşayacağını öne sürdü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner