Solana (SOL) Gelecek Yılın Başındaki Rallisine Hazırlanıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Solana (SOL) Gelecek Yılın Başındaki Rallisine Hazırlanıyor

Kripto borsası Kraken, Ethereum (ETH) rakibi ve akıllı sözleşme platformu Solana'nın (SOL) 2022'nin başlarında güçlü bir ralli için yarışabileceğini ön görüyor.

Kripto borsası Kraken, Ethereum (ETH) rakibi ve akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) 2022’nin başlarında güçlü bir ralli için yarışabileceğini ön görüyor.

Yakın tarihli bir raporda Kraken, Solana’nın büyük bir yükseliş modeli içinde işlem gördüğünü söylüyor. Kripto borsasına göre, Solana’nın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 260 dolardan düzeltici hareketi, Ethereum rakibini boğa döngüsünün bir sonraki ayağını ateşleyecek bir konuma getiriyor.

“Dördüncü sıradaki kripto varlığı, dördüncü ‘fiyat keşfi’ dalgasının erken safhalarında görünüyor. Buna göre, dördüncü fiyat keşfi dalgasının erken safhalarında ortaya çıkıyor ve potansiyel olarak kama modeli boyunca eğilimi devam ettiriyor.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kraken, Solana’nın son geri çekilmesinin bir yükseliş sinyali olarak görülebileceğini, çünkü diyagonal desteğin geriye dönük test edilmesinin SOL’un bir ralli için hazırlanabileceği anlamına gelebileceğini ekliyor.

“Sıçrayış, birçok kişi tarafından yalnızca ‘yükseliş’ olarak değil, aynı zamanda kamanın direncinin önümüzdeki aylarda test edilebileceğinin bir işareti olarak yorumlanabilir.”

Rapor ayrıca, SOL için neden uzun bir konsolidasyon döneminin ardından yükselişe geçtiğini açıklıyor.

“Diğer birçok grafik modelinde olduğu gibi, SOL’un yükseliş trendini desteklerken kamanın yükselen trend çizgisini destek olarak tutması ne kadar uzun sürerse, potansiyel olarak daha yüksek SOL, nihayetinde soğumadan ve düşüş trendine girmeden önce ilerleyebilir.”

Kraken’in grafiğine göre, Solana’nın ani dirilişi, büyük kripto varlığını Ocak 2022’ye kadar 600 doların üzerine çıkarabilir ve mevcut fiyatı olan 169 dolardan %255’in üzerinde bir yükseliş potansiyeline işaret edebilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x