Yükleniyor...

Son 24 Saatte %328 Oranında Artan Shiba Inu (SHIB) Nedir?

Son 24 saatte Shiba Inu (SHIB) %300 oranında artmayı başardı.

shiba

Son 24 saatte Shiba Inu (SHIB) %300 oranında artmayı başardı. Kripto topluluğu da bu artışın ardından Shiba Inu hakkında araştırma yapmaya başladılar. Gelin hep birlikte Shiba Inu’ya göz atalım.

Shiba Inu (SHIB) Nedir?

Shiba Inu, Ethereum (ETH) tabanlı bir ERC-20 tokenıdır. Token, kendi resmi sitesinde “kendiliğinden meydana gelmiş merkeziyetsiz bir topluluk oluşturma deneyi” olarak lanse ediliyor.

Shiba Inu bir köpek cinsi olduğundan doğal olarak “acaba yeni bir Dogecoin (DOGE) mi?” sorularını da beraberinde getiriyor. Hatırlanacağı gibi Dogecoin’in popülaritesi deyim yerindeyse çığ gibi büyümüş ve tokenın Coinmarketcap sıralamasında 4. sıraya yerleşmesini sağlamıştı.

Shiba Inu Nereden Satın Alınabilir?

Shiba Inu’nun şu anda tüm popüler kripto para borsalarında listelendiğini maalesef söyleyemiyoruz. Ancak yine de kolaylıkla satın alınabilecek kanallar mevcut. SHIB, OKEx, Poloniex ve Gate.io üzerinden alınabileceği gibi, ünlü DeFi platformu Uniswap (UNI) üzerinden de kolaylıkla satın alınabilir.

Coinmarketcap sıralamasına göre 40. sıraya kadar yükselen Shiba Inu, yazı kaleme alındığı esnada 0.00001174 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner