Yükleniyor...

Ethernity Chain (ERN), Pele NFT’lerini Açık Arttırmaya Çıkardı

Ethernity Chain, yeni NFT'ler çıkarmayı sürdürüyor.

pele

Ethernity Chain, yeni NFT’ler çıkarmayı sürdürüyor. Platformun yeni NFT’leri arasında dünya tarihinin en büyük yıldızlarından olan Pele yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ethernity Chain, Pelé temalı NFT’leri bugün açık arttırmaya çıkardı. Pele NFT koleksiyonu Ethernity Chain tarafından ünlü dijital sanatçılar Visual Lab ve Rafa Zabala ile işbirliği içinde oluşturuldu.

Açık arttırma Pele’nin sürükleyici futbol serüveninin videosu ile başlayacak. Videoda Pele’nin mütevazı köklerinden Dünya Kupası zaferine kadar olan kariyeri yer alacak.

Üç farklı pozisyon bugün satışa sunuldu. Her biri 3.669 dolara 40 “Pelé 10” kartı, her biri 1.217 dolar olan 75 “Bicycle Kick Glided” kartı ve 254 dolarlık 200 “Bicycle Kick Epic” kartı.

Hayır Kurumları İçin NFT’ler

Ayrıca, merakla beklenen Ethernity Cards and Packs Collection’ın bir parçası olarak bu yaz sınırlı sayıda kartlar piyasaya sürülecek.

Bu müzayedede toplanan fonların yüzde doksanı The Pelé Vakfı’na gidecek. Pele Vakfı, dünyanın en fakir bölgelerinde yer alan gençleri geliştirmek için çalışıyor.

Ethernity Chain, yakın zamanda boks efsanesi Muhammed Ali’yi de NFT’ler ile ölümsüzleştirmişti. Bu satıştan elde edilen 550 bin dolarlık gelirin tamamı Muhammed Ali Vakfı’na devredildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x