Yükleniyor...

Son 24 Saatte Yaklaşık %50 Oranında Artan Voyager Token (VGX) Nedir?

Voyager Token (VGX), e-ticaret odaklı bir kripto varlık ve blockchain projesidir.

voyager

Voyager Token (VGX), e-ticaret odaklı bir kripto varlık ve blockchain projesidir. Voyager Token (VGX), Uber ile E*TRADE’in kurucu ortaklarından birisi tarafından kuruldu. Voyager, dünya çapındaki kullanıcıların 30’dan fazla kripto varlık ile sadece ABD doları kullanarak harcama yapmasını, mevduat getirisi elde etmesini ve bunları hiçbir limit olmadan gerçekleştirmesini sağlıyor. %100 komisyonsuz olduğu belirtilen projenin kripto varlık birimi ise Voyager Token (VGX).

CoinGecko verilerine göre Voyager Token, son 24 saat içerisinde %48 oranında artış göstererek 5.24 dolardan işlem görmektedir. Voyager Token’in piyasa değeri 1.164.184.534 dolar olup, dolaşım arzı 222.295.208’dir.

2018 yılında Crypto Trading Technologies tarafından kurulan Voyager, kripto varlık alanında perakende ve kurumsal yatırımcılara yönelik brokerage hizmeti sunar. Gerçekleştirdiği brokerage hizmeti ile Voyager, kullanıcıları ile birçok kripto varlık işlem platformu arasında akıllı yönlendirme teknoloji ile bir aracılık yapar.

Kripto varlık yatırımcıları ve platformu kullananlar Voyager kripto varlık ekosistemi içerisinde VGX ödülleri kazanabilir, Voyager uygulaması kullanıp Voyager Coin stake eden yatırımcıların her geçen ay daha fazla coin kazandığı biliniyor. Kripto varlık uygulamasının yakında geri ödeme hizmeti vereceği ve kullanıcıların bu platform aracılığıyla yaptığı alışverişlerden puan elde edeceği belirtiliyor.

Voyager, kripto varlık işlem platformlarında listelenen coinlerin fiyat farklarından yararlanan bir algoritma kullanır. 2019 yılında piyasaya sürülen Voyager mobil uygulaması, kullanıcı dostu bir tasarım ile kullanıcıların daha çok tercih ettiği bir hizmet haline gelmiştir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner