Yükleniyor...

Son Zamanlarda Yükselişe Geçen Popüler Proje OMG Network (OMG) Nedir?

OMG Network (eski adıyla OmiseGo), Ethereum ağı için oluşturulmuş bir layer-2 ölçeklendirme çözümüdür

omg network

OMG Network (eski adıyla OmiseGo), Ethereum ağı için oluşturulmuş bir layer-2 ölçeklendirme çözümüdür. Merkeziyetsiz finans (DeFi) hizmetleri ve merkeziyetsiz uygulamaları (DApp) tarafından sıklıkla kullanılan Ethereum ağında, daha ucuz ve hızlı biçimde transfer yapılmasını mümkün kılmak için tasarlanan OMG Network, Bitcoin blokzinciri için çözüm sunan Lightning Network‘e benzer şekilde, paralel bir blokzinciri olarak çalışmaktadır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

OMG ağındaki ücretler için ödeme yöntemlerinden biri olarak kullanılabilen ve sonunda stake edilebilecek olan OMG yardımcı program tokeni tarafından desteklenen OMG Network, Etheruem blok zincirinde gerçekleştirilecek transferlerin daha hızlı ve daha düşük maliyetle gerçekleştirilebilmesinin yanı sıra işlemler herhangi bir 3. partiye güvenmeye gerek kalmadan güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

CoinGecko’dan alınan verilere göre OMG Network son 24 saatte %37.5 oranında, 7 günde %95.8 oranında yükselişe geçerek 17,58 dolardan işlem görmektedir. Piyasa değeri 2.471.034.629 dolar olan OMG Network’ün dolaşım arzı 140.245.398’dir.

Son 1 Yılda %360 Oranında Arttı

Kripto para birimi son 1 yılda ise %360 oranında arttı. Özellikle son 1 haftadır yaşadığı yükselişle beraber dikkat çeken OMG, bu yükselişini devam ettiriyor.

Merkezi olmayan uygulamalar ve geliştirici araçları için de açık ve izne gerek duymayan bir ağ hizmeti sunan OMG Ağı, Bu sayede ödeme sistemleri, ödül ve sadakat programları ile açık bankacılık ve finans sektörlerindeki büyük ölçekli kurumlara da Ethereum platformu üzerinde uçtan uca gerçek zamanlı ölçeklenebilir hizmet verilebilmektedir.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x