Yükleniyor...

SPACE ID’ye (ID) Upbit dopingi: Yüzde 40’a yakın yükseliş!

Binance ekosisteminde yer alan Web3 projesi SPACE ID (ID), Upbit listelemesi ile birlikte yüzde 40'a yakın yükseliş yaşadı.

SPACE ID Upbit

Binance ekosisteminde yer alan Web3 projesi SPACE ID (ID), Upbit listelemesi ile birlikte yüzde 40’a yakın yükseliş yaşadı.

Güney Kore’nin en büyük kripto para borsası olarak bilinen Upbit, kripto para birimleri üzerinde etkili olmaya devam ediyor. Upbit, son olarak SPACE ID’nin yerel token’ı olan ID’yi yükseltti.

Upbit borsası, ID’yi listeleyeceğini duyurdu. Bu listeleme haberi sonrasında ID’nin fiyatı sabah saatlerinde keskin bir yükseliş yaşadı ve yüze 40 oranında artış kaydetti.

SPACE ID (ID) hareketli bir gün geçiriyor

Binance’in otuzuncu Launchpad projesi olan SPACE ID (ID), Güney Kore merkezli Upbit’te listeleneceği yönündeki haber akışıyla birlikte yüksek volatilite kazandı. Web3 projesinin yerel token’ı sadece 3 dakika içerisinde yüzde 40’lık yükseliş yaşadı. Kısa sürede gelen bu güçlü yükseliş, beraberinde keskin düşüşü getirdi.

SPACE ID grafik

ID, haberin etkisini kaybetmesi ve cüzdan hareketliliğiyle günün zirve noktasından yüzde 18’lik düşüş yaşadı. Lookonchain, birkaç cüzdanın Upbit borsasına yatırmak amacıyla merkezi borsalardan ID çektiğini bildirdi. Lookonchain’in radarına aldığı bir cüzdan, Binance ve OKX borsalarından 1,55 milyon ID’yi çekerek Upbit’e yatırdığını belirtti. Yüksek miktarda ID tutan cüzdanların yaptığı bu hareket, fiyat manipülasyonu olabileceği yönünde düşüncelere yol açtı.

Upbit etkisiyle volatilite yaşayan ID’nin işlem hacmi, son 24 saatte yüzde 650 oranında artarak 208 milyon dolara ulaştı. Ayrıca ID’nin piyasa değeri yüzde 15’e yakın bir artış ile 127 milyon dolar oldu.

ID’nin düşüşü, Upbit’te listelendiği 30 Kasım 12:00’den sonra derinleşti. Haber etkisiyle ID’ye yönelen cüzdanlar, haber etkisini kaybedince satış yapmaya başladı.

SPACE ID, Binance ekosisteminde yer alan Web3 projesi olarak biliniyor. SPACE ID, Web3 alan adı kaydı, çözümleme, yönetim ve yönetişimin temel işlevlerini sağlayan bir dizi akıllı sözleşmeleri barındırıyor. Ayrıca proje, dijital kimlik için yoğun çalışmalar yürütüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner