Yükleniyor...

Squanch: “Bitcoinciler DeFi’ın Rol Çalmasından Rahatsız”

Yerli kripto para topluluğunun önde gelen isimlerinden Squanch, son günlerde yaşanan DeFi furyasına değinerek; Adam Back'in de dahil olduğu gruba ithafen bir açıklamada bulundu.

Başlıksız 4 2

Yerli kripto para topluluğunun önde gelen isimlerinden Squanch, son günlerde yaşanan DeFi furyasına değinerek; Adam Back’in de dahil olduğu gruba ithafen bir açıklamada bulundu.

“Ethereum’un Ezici Üstünlüğü”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Satoshi’nin Whitepaper’ında da adı geçen duayen isim Adam Back, DeFi farming yapanlara göndermede bulununca, Squanch’ın buna yorumu gecikmedi.

“Bitcoinciler DeFi’ın halving sonrası rol çalmasından rahatsız. Dahası Lightning ve Ethereum üzerindeki sbtc wbtclerin oranını kıyasladığımızda, Ethereum’un ezici üstünlüğünü görüyoruz.”

‘Asyalı Blok Zincir Scam’leri’

Squanch ayrıca son attığı tweet’lerden birinde, kripto para gündemini değerlendirerek pazarın hiç değişmediğini belirtti.

“Market hiç değişmiyor. ICO’lar prim yaptığında büyükler izledi, IEO’lar prim yaptığında büyükler izledi, Low Satlar ve ABS’ler prim yaptığında büyükler izledi, DeFi prim yapıyor ve büyük coinler izlemeye devam ediyor. ABS= Asyalı Blokzinciri Scamleri”

“Borsada Maillerinize Dikkat Edin”

Bugün küçük bir borsanın müşteri bilgilerini çaldırması oldukça ses getirdi. Squanch da attığı bir tweet’i ile bu önemli konuya değindi:

“Bugün adı sanı duyulmayan bir borsa KYC’leri ve bilgileri çaldırmış. O mailler diğer borsalara da üyedir. Oltalama maillerine daha da dikkat etmeniz gerekli.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x