Yükleniyor...

SuperFarm (SUPER) Nedir, Ne İşe Yarar?

Bu yazımızda sizlere, son zamanlarda çok konuşulmaya başlanan SuperFarm (SUPER) token'ını anlatacağız.

SuperFarm SUPER 1

Bu yazımızda sizlere, son zamanlarda çok konuşulmaya başlanan SuperFarm (SUPER) token’ını anlatacağız. Token, tüm zamanların en yüksek seviyesi 1.68 dolara ulaştıktan sonra, %20’den fazla düşerek 1.29 dolara kadar geriledi. SUPER, yazının yazıldığı sırada 1.33 dolardan işlem görüyordu.

Peki nedir SuperFarm? Detaylar içeriğimizde.

SuperFarm Nedir?

Zincirler arası DeFi protokolü olarak, tokenları kod gerekmeksizin NFT farm’ına çevirmeyi hedefleyen bir projedir. Proje, görsel araçlar kullanarak bütün NFT projelerinin kişisel olarak yapılmasını sağlar. Diğer NFT’lerin aksine, kurallarınızı oluşturabilir ve en çok değer verdiğiniz davranışların ödüllendirilmesine olanak sağlayıp verdiğiniz borçlar karşılığı elde ettiğiniz token’ları daha fazla kazanç için stake ettirebilirsiniz.

SuperFarm Nasıl Satın Alınır?

SuperFarm’ı satın almak için, belli başlı kripto para borsalarında hesaplarınızın olması gerekir. Kolayca satın almak için Uniswap, Gate.io, Bilaxy ve 1inch Exchange’te hesap açmanız önerilir. Sonrasında, istediğiniz kadar token satın alarak cüzdanınızda tutabilirsiniz. Ayrıca, borsalardaki hizmetlere bağlı olarak ellerinizdeki token’ları stake ettirebilirsiniz. 

SuperFarm Ne İşe Yarar?

SuperFarm, tasarlanabilir NFT’leri kişiye özel kurallarla beraber kod gerekmeden oluşturan platformdur. Bu sayede geliştirme için çok fazla zaman harcamadan NFT’lerinizi oluşturabilir ve kolayca nakde çevirmenize olanak sağlar. Kısacası, kolayca üretilen NFT’leri en çok önem verdiğiniz davranışları ödüllendirmede veya likidite sağlayanlara ellerindeki token’larını stake ettirerek ödül kazanmalarına olanak sağlayabilirsiniz. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner