Yükleniyor...

Team Paribu, Genç Sporcuların Yanında Olmaya Devam Ediyor

Paribu'nun Türkiye'de spor kültürünün geleceğine ve gelişimine fayda sağlamak için kurduğu Team Paribu, Team Paribu Mentor programını genişletti.

Team Paribu mentor

Paribu‘nun Türkiye’de spor kültürünün geleceğine ve gelişimine fayda sağlamak için kurduğu Team Paribu, Team Paribu Mentor programını genişletti.

Paribu, sporda iki nesil arasındaki etkileşimi artırmak ve yeni sporcuların gelişimine fayda sağlamak amacıyla Team Paribu‘yu oluşturdu. Team Paribu, şimdiye kadar 20 genç sporcuya mentorluk yaptı ve birlikte antremanlara çıktı.

Sporcuların gelişimine ve spor kültürünün geleceğine yönelik çalışmalarını sürdüren Team Paribu, Team Paribu Mentor programının kapsamını genişletti.

Team Paribu Mentor Programı Genişliyor

Paribu‘nun Türkiye‘deki spor benliğini ön plana çıkarmak ve sporcu geleceğinin şekillenmesinde katkıda bulunmak için oluşturduğu Team Paribu, Team Paribu Mentor programını genişletiyor.

Team Paribu, bu yıl Mentor programının etkisine ve kapsamına odaklandı. Genç sporcuların gelişimi ve spor psikolojisinin odağında hareket eden Team Paribu Mentor programı, sporcuların performansını maksimum seviyeye çıkarmayı amaçlıyor.

Bu kapsamda program, her ay hedef belirleme ve motivasyon, kaygı yönetimi, zihinsel stratejiler ve zihinsel dayanıklık gibi farklı kategorileri irdeleyecek. Bu program ile birlikte, spor psikolojisi üzerinde farkındalık kazandırılması amacıyla sporcu aileleriyle de çalışılacak.

Daha önce program, 20 genç sporcuya mentorluk yaptı. Team Paribu kadrosunda yer alan milli sporcular, kendi branşlarındaki genç sporcular ile bir araya geldi. Bu çalışmalar sırasında Klinik Spor Psikoloğu Berceste Şeber ile spor psikolojisi alanına yoğunlaşıldı.

Programın gelecek planlamasında, kariyerinin henüz başında olan genç sporcuların yetişmesine katkı sunmak yer alıyor.

Team Paribu Mentor projesi hakkında detaylı bilgi için; web sitesi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner