Yükleniyor...

Team Paribu, Gençleri Sporla Buluşturuyor

Paribu’nun çatısı altındaki Team Paribu, İhtiyaç Haritası ile birlikte yürüttüğü "Team Paribu Seninle" projesiyle Şanlıurfa'daki gençlere ulaştı.

Team Paribu Gencleri Sporla Bulusturuyor

Paribu’nun çatısı altındaki Team Paribu, İhtiyaç Haritası ile birlikte yürüttüğü “Team Paribu Seninle” projesiyle Şanlıurfa’daki gençlere ulaştı.

Team Paribu, İhtiyaç Haritası ile yürüttüğü Team Paribu Seninle projesiyle spor ekipmanlarına erişim imkânı olmayan gençlere ulaşıyor. Bugüne dek 10’a yakın ilde binlerce öğrencinin ihtiyaçları karşılandı.

Şanlıurfa’daki Çocukların Yüzü, Team Paribu Seninle ile Güldü

Team Paribu, Şanlıurfa Siverek Yavuz Selim İlkokulu’nun ilettiği ihtiyaç listesinde yer alan 1000’in üzerindeki spor malzemesini çocuklara ulaştırdı.

DasDas’ın moderatörlüğünde çocukların ve paydaşların bir araya geldiği bir etkinlikte; Team Paribu sporcularından millî karateci Dilara Bozan ve millî eskrimci Deniz Selin Ünlüdağ ile spor yaptı.

Bugüne kadar İstanbul, Adana, Mersin, Ankara, Erzincan, Diyarbakır, Kayseri, Ordu ve Şanlıurfa’da pek çok okulun ihtiyaçları karşılanarak toplamda 5720 öğrenciye ulaşıldı.

Team Paribu Gencleri Sporla Bulusturuyor 1

Team Paribu, Engelleri Ortadan Kaldırmayı Amaçlıyor

Team Paribu, hayata geçirdiği Team Paribu Seninle projesi ile gençlerin sporla buluşması için var olan engelleri ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Bu projeyle, 2022 yılının Mayıs ayından bu yana 5 okula giderek 5720 öğrenciye ulaşıldı.

Paribu CEO’su Yasin Oral, yaptığı konuşmada şunları aktardı:

“Team Paribu’yu, Türkiye’nin spor ülkesi olma potansiyeline dair inancımız doğrultusunda kurduk. Türk spor ve sporcusunun desteklenmesi, geleceğin sporcularının yetişmesi ve sporda cinsiyet eşitliğinin sağlanması adına çalışmalar yürütüyoruz. Bugün Şanlıurfa’daki öğrencilerle bir araya gelmek de bizim için mutluluk verici.”

Siverek Yavuz Selim İlkokulu Müdürü Ali Altdundal ise etkinlikle ilgili düşüncelerini şu şekilde dile getirdi:

“Okulumuzun ihtiyaçları doğrultusunda bize spor malzemeleri ulaştıran Team Paribu ve İhtiyaç Haritası ekiplerine ve çocuklarımızla bir araya gelen sporcularımıza çok teşekkür ediyoruz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner