Yükleniyor...

Tecrübeli Analist Açıkladı: Kripto Para Sinyal Grupları Ne Kadar Güvenli?

Bir şekilde kripto para ticareti ile ilgilenen herkes, kripto para sinyal gruplarından haberdar olmuştur.

Tecrübeli Analist Açıkladı Kripto Para Sinyal Grupları Ne Kadar Güvenli

Bir şekilde kripto para ticareti ile ilgilenen herkes, kripto para sinyal gruplarından haberdar olmuştur. Bazıları ücretli olan bu gruplarla alakalı her zaman derin şüpheler oluşmuş ve grupların asıl amacı her zaman sorgulanır olmuştur.

Kripto para trader’ı, girişimci, matematikçi ve tutkulu bir ticaret eğitimcisi olarak bilinen özel riskten korunma fonu yöneticisi Koroush AK, kripto para sinyal grupları ve ilgili hizmetler konusunda neden çok şüpheci olduğunu açıkladı.

Tehlikeli Sinyaller, Saçma Fiyatlar

Koroush AK, kripto para sinyalleri sunan çok sayıda gölgeli hizmetin geliştiğini itiraf etti. Bazıları çok yüksek fiyatlar istemektedir, peki kripto para sinyal grupları bir kullanıcının para ve zamanına değer mi?

Koroush AK ayrıca ücretli bir grubun her potansiyel üyesinin gelecekteki danışmanına sorması gereken iki soru önerdi. İlk ve en önemli soru sicil kayıtlarının (ticaret geçmişi veya yatırım faaliyeti ) varlığıdır. Sorulması gereken ikinci soru, her kursun veya aboneliğin iade edilebilir olup olmadığıdır. Koroush AK, her iki soruya da cevap veren ücretli grup liderlerinin nadiren karşılaşıldığını söylüyor.

Aslında, ücretli kripto para sinyal grupları her türlü dolandırıcılık için gerçek bir paravan ortaya koymaktadır. Aylık kazançlar 3.000 dolara ulaşabilir, ancak çıkış dolandırıcılığı, silinen tweet’ler ve taklit işlem skandalları tekrar tekrar artmaktadır.

En Çok Kazananlar Kripto Para Sinyal Gruplarını Takip Etmiyor

Kripto para trader’ı ve analisti Koroush AK, bu iş ile ilgilenmek isteyenlere eğitime odaklanmalarını önerdi. Eğitimler, kendi ticaret stratejilerini oluşturmak için temel bilgileri öğrenmeyi içerir ve bu da bir Telegram gurusunun önerilerini takip etmekten çok daha akıllıca olabilir. Ek olarak analist, iyi bir stratejiyi şu şekilde paylaştı:

Özellikle kripto para gibi riskli şeylerle uğraşıyorsanız, makul bir gelir elde etmek için çeşitlendirme ile yeni kaynakların oluşturulması gerekir.

Ayrıca Koroush AK, kripto para sinyal gruplarını takip ederek zengin olan kimseyi görmediğini söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner