Yükleniyor...

Theta Network (THETA) Neden Yükseliyor?

Theta Network (THETA) yazı kaleme alındığı esnada en büyük dokuzuncu kripto para konumunda

THETA

Theta Network (THETA) yazı kaleme alındığı esnada en büyük dokuzuncu kripto para konumunda. 11,3 milyar dolarlık piyasa değeri olsa da ilk 10 sırada yer alan kripto paralara nazaran popülerliği epey az. Özellikle Theta Network’ün son on gün içerisinde en iyi performans gösteren kripto paralar içerisinde yer aldığını düşünürsek bu biraz şaşırtıcı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bu durumda Theta Network’ün neden piyasa döngüsü içerisinde zayıf bir rol oynadığı sorusu akıllara geliyor. Piyasadaki birçok altcoin, birkaç kurum ve trader’ın portföylerinde bulunuyorlar. Theta Network’ün de herhangi bir 1. kademe borsa duyurusundan veya Mainnet 3.0’dan önce 10 doların üzerinde bir değerde olması, özellikle fiyat rallisinin bu aşamasında hangi konumda yer aldığını ifade etmesi açısından, bireysel yatırımcılar için önemlidir.

Aslında birçok kişi son fiyat artışı ana ağın piyasaya sürülmesine bağlamış durumda. Bununla birlikte bu tür tahminler özellikle söz konusu lansmanın zaman çizelgesi düşünüldüğünde biraz erken olabilir.

Theta Network’ün değeri 10 doları aştığından birikim aşamasına geçmiş olabilir. Bu nedenle daha yüksek bir ATH’ye ulaşması da olasılıklar arasında yer alıyor. Bazı analistler, Theta Network’ün değerinin 40 dolara çıkabileceğini düşünüyor. Bu tür tahminlerin doğru olması halinde, Theta Network’ün hala satın alma aşamasında olduğunu söyleyebiliriz.

THETA iki haftadan fazla bir süredir en iyi performans gösteren altcoinler arasında yer alıyor. Theta Network’ün durumu kripto para topluluğu arasında da merak uyandırıyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x