TIME Dergisinin NFT’si İçin Bir Kullanıcı Ethereum (ETH) Gas Ücretine 70.000 Dolar Ödedi • Coinkolik
Yükleniyor...

TIME Dergisinin NFT’si İçin Bir Kullanıcı Ethereum (ETH) Gas Ücretine 70.000 Dolar Ödedi

TIME dergisinin NFT yayınlamasının ardından, insanlar eserin ilk sahibi olmak için her şeyi yapmaya hazır.

nft time

TIME dergisinin NFT yayınlamasının ardından, insanlar eserin ilk sahibi olmak için her şeyi yapmaya hazır. Bir kullanıcı gas ücreti olarak 70.000 dolar ödedi.

Etherscan göre bir kullanıcı, dün TIME dergisi NFT koleksiyonu satışa çıktığında, rekor bir rakamla 22.5 ETH gas ücretli bir işlem çıktı. Böylece maksimum gas ücreti 15.000 Gwei’ye ulaştı.

haber foto
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni sunulan Time dergisi NFT koleksiyonu, TIME’ın daha önce üretilmiş kapaklarından oluşuyor. Koleksiyonun adı “Daha İyi Bir Gelecek İnşa Etmek” için oluşturulan TIMEPieces. Koleksiyoncular 23 Eylül’den itibaren satışta olan TIMEPiece’i satın alabilirler. Toplam 4.676 adet NFT mevcut ve her NFT parçası 0.1 ETH olarak fiyatlandırılır.

TIME’ın NFT koleksiyonunun sahipleri çeşitli etkinliklere katılabilecek ve “özel dijital deneyimlere” erişebilecek.

TIMEPieces, büyük bir medya tarafından sunulan ilk NFT koleksiyonlarından biridir. TIME, koleksiyonlarının mevcut Dijital Aboneliklerinin yenilikçi uzantısının bir parçası olarak da sunulduğunu belirtti.

Koleksiyonun 1.934 sahibi var, bu da TIME’ın bir günde 600.000 dolara yakın gelir elde ettiği anlamına geliyor. En yüksek seviyeye ulaştıktan sonra, gas ücretleri ortalamaya geri döndü ve şu anda 55 Gwei’de. ERC-20 transferinin fiyatı yaklaşık 11 dolar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x