Yükleniyor...

TOKEN2049 Singapur, 20 bin katılımcı ve 500’den fazla yan etkinlikle dünyanın en büyük Web3 etkinliği olacak

Dünyanın en büyük ve en önde gelen kripto ve blokzincir etkinliği TOKEN2049, 2024 baskısı için tüm rekorları kırmaya hazırlanıyor Singapur'u ve Marina Bay Sands'in tamamını ele geçiren TOKEN2049, daha önce görülmemiş en sürükleyici festival deneyimini vaat ediyor Konuşmacılar arasında Binance CEO'su Richard Teng; Solana Kurucusu Anatoly Yakovenko; üretken girişimci Balaji Srinivasan; ihbarcı Edward Snowden; Maelstrom CIO'su Arthur Hayes; Schelling AI Kurucusu Emad Mostaque ve çok daha fazlası yer alıyor Dünyanın en büyük kripto etkinliği TOKEN2049, merakla beklenen Singapur'a dönüşü öncesinde ilk ana konuşmacı grubunu ve önde gelen başlık sponsorlarınıduyurdu.

singapur coinbilgi
  • Dünyanın en büyük ve en önde gelen kripto ve blokzincir etkinliği TOKEN2049, 2024 baskısı için tüm rekorları kırmaya hazırlanıyor
  • Singapur’u ve Marina Bay Sands’in tamamını ele geçiren TOKEN2049, daha önce görülmemiş en sürükleyici festival deneyimini vaat ediyor
  • Konuşmacılar arasında Binance CEO’su Richard Teng; Solana Kurucusu Anatoly Yakovenko; üretken girişimci Balaji Srinivasan; ihbarcı Edward Snowden; Maelstrom CIO’su Arthur Hayes; Schelling AI Kurucusu Emad Mostaque ve çok daha fazlası yer alıyor

Dünyanın en büyük kripto etkinliği TOKEN2049, merakla beklenen Singapur’a dönüşü öncesinde ilk ana konuşmacı grubunu ve önde gelen başlık sponsorlarınıduyurdu. TOKEN2049, Formula 1 Singapur Grand Prix 2024 yarış hafta sonundan önce, 18-19 Eylül 2024 tarihleri arasında Marina Bay Sands‘de gerçekleşecek.

150’den fazla ülkeden 20.000 katılımcıyı ağırlayacak olan TOKEN2049, bir kez daha Singapur’a dönerek sektör liderlerini ve küresel kültür ikonlarını Asya’nın önde gelen ekonomik merkezinde bir araya getirecek ve zeitgeist için ileride neler olacağını paylaşacak. 2023’teki rekor kıran başarısının ardından bu yılki TOKEN2049, 16-22 Eylül tarihleri arasında şehir devletinin dört bir yanında gerçekleşecek 500’den fazla yan etkinlikten oluşan yoğun bir hafta sunuyor. Eşi benzeri görülmemiş bir taleple sergi alanlarının yüzde 90’ının şimdiden tükendiği TOKEN2049 bilet fiyatları bugün, 28 Haziran saat 08.59’da (TSİ) artacak.

Bu yılki TOKEN2049 Singapur, katılımcıları başka hiçbir şeye benzemeyen bir festival deneyiminin içine çekecek. Çok sayıda etkinlik, konferans alanının dört katında yeni nesil Web3 teknolojilerini sonsuz eğlence ile birleştirecek. Gösteri katları interaktif VR alanları ve sürükleyici yapay zeka sanat deneyimleri, kapalı bir kaya tırmanışı monoliti, rekabet dereceli padel, kafes futbolu ve karma dövüş sanatları ile yoğun bir şekilde dolu olacak – etkinlik tarihleri boyunca keşfedilecek bir dizi diğer etkinlikten sadece bir seçki. TOKEN2049 bir etkinlikten daha fazlası olacak, eğlence ve öğrenmenin bir arada olduğu bir ortam vaat ediyor. Binlerce katılımcının TOKEN2049 markalı otobüsler ve Singapur’un ikonik pedallı trishaw’larıyla Singapur’un dört bir yanına taşınmasıyla Singapur şehri TOKEN2049 topluluğu tarafından işaretlenecek ve katılımcıların festival haftasında kolaylıkla ve şık bir şekilde gezinebilmeleri sağlanacak.

TOKEN2049’un yeni nesil Web3 projelerini gizlilikten çıkarken ortaya çıkaracak olan yeni startup yarışması da ilk kez görücüye çıkıyor. Yüzlerce hevesli başvuru titizlikle değerlendirilecek ve yalnızca en yenilikçi 10 proje küresel sahnede sunum yapmak üzere seçilerek yeniliklerini ilk kez sergileyecek.

TOKEN2049’un Kurucu Ortağı Alex Fiskum, etkinliğin bugüne kadarki en büyük ve en kapsamlı yinelemesine hazırlanırken şunları söyledi: “TOKEN2049 her zaman ilham vermek ve eğlendirmek için fikirleri, teknolojiyi ve kültürü bir araya getiren küresel bir platform olmuştur. Bu yıl konferans deneyimini baştan aşağı yeniden tasarlıyor ve başka hiçbir şeye benzemeyen bir gösteri yaratıyoruz. Hafta boyunca 20.000 katılımcı ve 500’den fazla yan etkinlikle TOKEN2049 Singapur’un bir etkinlikten beklenen tüm beklentileri aşacağından eminiz. Bilet ve sergi talepleri şimdiden önceki tüm rekorları aşmış durumda, dünyanın en önemli Web3 etkinliği olma vaadinde bulunan etkinliğin henüz başındayız. Etkinlik yaklaştıkça daha heyecan verici gelişmeleri paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”

200’den fazla onaylanmış konuşmacının ilk turunda Binance CEO’su Richard Teng; Solana Kurucusu Anatoly Yakovenko; The Network State Kurucusu, Yatırımcısı ve Yazarı Balaji Srinivasan; ihbarcı Edward Snowden; Maelstrom CIO’su Arthur Hayes; Schelling AI Kurucusu Emad Mostaque yer alıyor ve ilerleyen aylarda daha fazla sektör lideri açıklanacak.

TOKEN2049 Singapur’un başlık sponsorları arasında önde gelen bir kripto borsası ve Web3 teknoloji şirketi olan OKX; önde gelen bir kripto borsası ve Chelsea FC’nin resmi ortağı olan BingX; gezegendeki her insan için merkezi olmayan ticareti ve topluluğu güçlendiren TRON DAO; yeni nesil Web3 yatırımcısı ve piyasa yapıcısı DWF Labs; dünyanın önde gelen kripto para borsası ve web3 şirketi Bitget ve en hızlı büyüyen, düzenlenmiş dijital varlık borsalarından biri olan Bullish yer alıyor.

TOKEN2049 Singapur hakkında daha fazla bilgi ve sürekli güncellemeler için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://www.asia.token2049.com/

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner