Yükleniyor...

Trader, Litecoin’i (LTC) öne çıkardı: Yüzde 200 artabilir!

Popüler kripto trader'ı Captain Faibik, Litecoin'in (LTC) potansiyel gidişatını ele aldı.

Trader, Litecoin'i (LTC) öne çıkardı Yüzde 200 artabilir

Popüler kripto trader’ı Captain Faibik, Litecoin’in (LTC) potansiyel gidişatını ele aldı.

LTC’nin grafiğine göz atan trader, önemli bir yükselişin habercisi olabilecek teknik bir modelin önemini vurguladı. Faibik, LTC’nin haftalık zaman dilimi baz alındığında genişleyen bir takoz formasyonu oluşturduğunu ifade etti.

litecoin fiyat

Analize göre LTC fiyatı, şu anda 70 dolarlık fiyat etiketiyle bu yükselen takoz formasyonunun taban seviyesinde yer alıyor. Faibik, bu sebeple LTC’nin önümüzdeki günlerde iki kat artışla sonuçlanabilecek bir ralli başlatabileceğine inanıyor.

Faibik, varlığın öngördüğü gibi takozun alt bölgesinden yükselmeyi başarırsa modelin yüksekliğine bağlı olarak 200 doları aşabilecek potansiyele sahip olduğuna dikkat çekti.

200 dolarlık seviye, mevcut seviyelerden yaklaşık olarak yüzde 200’lük bir artış yaşanacağı anlamına geliyor. Grafik modellerine bağlı fiyat hedefleri her zaman gerçek olmasa da trader’ları bu formasyonu dikkate alıyor.

Faibik’in belirlediği kilit seviyelerden yaşanabilecek bir sıçrama, yukarı yönlü bir boğa rallisinin başlamasını sağlayabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner