Yükleniyor...

TRB durdurulamıyor: 10 dolardan 110 dolara!

Düştü düşecek denilen Tellor (TRB), son yükselişiyle birlikte iki ayda 10 dolardan 110 dolara ulaştı.

TRB yükseliş

Düştü düşecek denilen Tellor (TRB), son yükselişiyle birlikte iki ayda 10 dolardan 110 dolara ulaştı.

Kripto para piyasası pozitif bir trend içerisinde hareketlilik sergiliyor. Piyasa koşulları birçok altcoin’in yükselmesine katkıda bulundu. İçlerinden birkaçı ise piyasadan ayrışarak sansasyonel yükselişlere imza attı. Sansasyonel yükselişlerden birisi ise TRB tarafında gerçekleşti.

TRB, 25 Ağustos’ta 10 dolar seviyelerinde hareket ederken, 25 Ekim itibariyle 110 dolara iğne attı. TRB’nin iki aylık yükselişi yüzde 1100 seviyesine ulaştı. Düştü düşecek denilen TRB, balinaların da etkisiyle yükselişini sürdürüyor.

TRB balinaları iştahlı: Fiyat düşmüyor!

Son günlerin dikkat çeken kripto para birimi Tellor (TRB), balinaların himayesine girmiş durumda. Geçtiğimiz günlerde Lookonchain, bir grup balinanın toplam TRB arzının yüzde 30’undan fazlasını elinde bulundurduğunu ve hiç satış yapmadığını belirtti. Balinaların TRB üzerinde kurduğu manipülasyon, kripto para birimini iki ayda yüzde 1100’e varan bir yükselişe ulaştırdı.

TRB

TRB, yükselişe başladığı 25 Ağustos’tan bu yana geçen iki aylık sürede, 15 milyon dolar piyasa değerinden 236 milyon dolar piyasa değerine çıktı. TRB, yükselişiyle piyasa değerine göre en iyi 150 kripto para birimi arasına girdi.

TRB’deki keskin yükseliş, dolaşımdaki arzın az olmasından ve balinaların ellerinde tuttuğu yüzde 30’luk TRB’yi satmamasından kaynaklandı.

TRB piyasa değeri

TRB’nin arkasındaki kripto projesi Tellor, artan ilgi ve hacimlerden faydalanarak ekosistem girişimlerini hızlandırdı. Tellor, Manta ağına entegrasyon kurduğunu aktardı. Projedeki büyüme, ekip üyelerini de iştahlandırmış durumda.

Kripto para piyasası TRB’nin ne zaman düşeceğini merak ederken, TRB’nin her gün daha fazla yükselmesi dikkat çekiyor. Ancak TRB’nin yükselişi, balinaların satış baskısı yaratma potansiyeli nedeniyle yakında bitebilir. TRB, şişmiş fiyat yapısıyla, yüzde 30’luk arza sahip olan balinaları satış yapmaya teşvik edebilir.

TRB, olası bir keskin düşüşte, panik satışlarını teşvik edebilir. Para çıkışının hızlı olacağı düşüşte, TRB fiyatı kısa sürede yüzde 50’den fazla düşebilir. Bu nedenle kripto yatırımcılarının TRB’ye yaklaşırken dikkatli olması tavsiye ediliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner