Yükleniyor...

Ukrayna Başbakan Yardımcısı Mykhailo Fedorov, Tether’den (USDT) Rusya’ya Yaptırım Uygulamasını Talep Etti

Ukrayna Başbakan Yardımcısı ve Dijital Dönüşüm Başkanı Mykhailo Fedorov, Tether'in (USDT) Rusya'ya yaptırım uygulamasını istiyor.

ukrayna 4

Ukrayna Başbakan Yardımcısı ve Dijital Dönüşüm Başkanı Mykhailo Fedorov, Tether’in (USDT) Rusya’ya yaptırım uygulamasını istiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Rusya’nın Ukrayna’yı işgal etmesi sebebiyle Batılı devletlerin yaptırımları her geçen gün artarken, Ukraynalı politikacılar da bu yaptırımların katlanarak devam etmesi için çalışmayı sürdürüyor.

Bu çalışmaların son örneği Ukraynalı Bakan Yardımcısı Mykhailo Fedorov’dan geldi. Fedorov, Twitter üzerinden gerçekleştirdiği çağrıda Tether’in Rusya işlemlerine son vermesini istedi.

“Bugün tüm demokratik dünya, kanlı işgalcileri ekonomik olarak cezalandırmak için Rusya’ya karşı birleşti. Tether’e ve Paolo Ardoino’ya Rusya’ya karşı herhangi bir işlemin durdurulması çağırısında bulunuyorum. Barış için!”

Ukrayna işgali sebebiyle yaptırımlar her geçen gün artmaya devam ediyor. Şu anda Avrupa Parlamentosu da Rusya’nın yaptırımları kripto ile aşmasını engellemek için çalışmayı sürdürüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x