Yükleniyor...

Öğrenciler, Blockchain Expo World’de Uzman İsimlerle Buluşuyor

Türkiye’nin ilk blockchain teknolojileri fuarı Blockchain Expo World, üniversite öğrencileri ve kripto ekosistemindeki deneyimli isimleri buluşturuyor.

Universite Ogrencileri Blockchain Expo Worldde Uzman Isimlerle Bulusuyor

Türkiye’nin ilk blockchain teknolojileri fuarı Blockchain Expo World, üniversite öğrencileri ve kripto ekosistemindeki deneyimli isimleri buluşturuyor.

Blockchain Expo World, 22 ve 25 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi‘nde, alanında ünlü birçok ismi ve binlerce kişiyi ağırlayacak. Fuar, fiziki ortamın yanı sıra metaverse’de sanal ziyaretçilerine de kapılarını açacak.

Blockchain Expo World, Ekosistemi Bir Araya Getiriyor

Öğrencilerin ve alanında deneyimli isimleri bir araya geleceği Blockchain Expo World, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Üç farklı salonda gerçekleştirilecek fuarda, sadece üniversitelerin blockchain kulüplerine ücretsiz stant alanı ayırarak öğrencilerin projelerini tanıtma ve sektörle buluşmasına olanak sunacak.

Ekosistemdeki deneyimli isimler, Talk Expo’da düzenlenecek olan söyleşi, panel ve konferanslarla genç isimlere deneyimlerini aktaracak. Bu sayede, Türkiye ekosistemindeki gençlere değerli bilgiler aktarılırken nitelikli insan kaynağı yetiştirme doğrultusunda da önemli bir adım atılacak.

blockchain expo world 2022

Kripto, metaverse, yazılım ve finans alanında faaliyet gösteren şirketlerin yanı sıra, NFT pazar yerleri ve koleksiyon geliştiricileri fuarda bir araya gelecek. Ayrıca, ilgili STK’lar ve dernekler de katılım sağlayacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner