Yükleniyor...

Ünlü analist yatırımcıları uyardı: “ETH fırsat vermeyebilir!”

Kripto stratejisti Jason Pizzino, YouTube kanalı yüklediği son videosunda Ethereum (ETH) hakkında kritik yorumlarda bulundu Pizzino'ya göre, bir varlığın belirli bir süre boyunca işlem aralığı için gösterge olan ETH'nin ortalama gerçek aralığı (ATR), yaklaşan bir kırılmanın sinyalini veriyor.

eth grafik analist

Kripto stratejisti Jason Pizzino, YouTube kanalı yüklediği son videosunda Ethereum (ETH) hakkında kritik yorumlarda bulundu

Pizzino’ya göre, bir varlığın belirli bir süre boyunca işlem aralığı için gösterge olan ETH’nin ortalama gerçek aralığı (ATR), yaklaşan bir kırılmanın sinyalini veriyor. Piyasa her ne kadar düşüş eğiliminde olsa da Ethereum için umutlu olan analist şunları söyledi:

“ETH şu an için oldukça iyi görünüyor ATR, piyasanın yakın zamanda yukarı yönlü harekete geçeceğine dair işaret olabilir.”

eth ethereum grafik veri

Ethereum (ETH) aniden yükselişe geçebilir

Pizzino, ETH‘nin aniden yükselişe geçip pek çok yatırımcıyı kenarda bırakabileceğini söyleyerek yatırımcıların Ethereum’un ATR’sine dikkat etmeleri gerektiğini şu şekilde söyledi:

“Ethereum için bu noktada işler çılgına dönüyor; eğer elinizde ETH yoksa, bu portföyünüzü mahvedebilir çünkü siz alım yapmaya çalışıyorsunuz ve siz almadan parite uçup gidiyor. Şimdilik Ethereum için her şey yolunda görünüyor.”

Altcoin’lerin lideri hakkında pozitif görüşlerini bildiren analist haliyle de takipçilerini sevindirdi. Bir süredir düşüş eğiliminde olan kripto para piyasası, yatırımcıları bezdirmiş görünüyor. Fakat Ethereum’un güçsüz duruşu ve her geçen gün BTC’ye karşı değer kaybetmesi, altcoin yatırımcılarının kafasını karıştırmaya devam ediyor.

Hem teknik hem de psikolojik açıdan kritik bir seviyede işlem gören Ethereum, 3500 doların üstüne atamadığı takdirde büyük satışlar görebilir. 3000 doların altında geçirilen her süre altcoin’ler için tehlikeli olacaktır. Kripto yatırımcıları şu an ETH için 3000-35000 dolar aralığına odaklanmış durumda.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner