Yükleniyor...

Ünlü Analistten Bitcoin için 2023 Tahmini

Popüler kripto para analisti Michael van de Poppe, kripto kışına rağmen Bitcoin'in (BTC) 2023 yılında değerini ikiye katlayacağını tahmin ediyor.

Unlu Analistten Bitcoin icin 2023 Tahmini

Popüler kripto para analisti Michael van de Poppe, kripto kışına rağmen Bitcoin’in (BTC) 2023 yılında değerini ikiye katlayacağını tahmin ediyor.

Michael van de Poppe, YouTube kanalında yayınladığı bir videoda Bitcoin için 2023 yılı tahminlerini paylaştı.

Ünlü Analist Tahminine Göre 2023’te Bitcoin Değeri Ne Olacak?

Van de Poppe, 164.000 YouTube abonesine Bitcoin’in şu anda 18.600 dolar direnç ve 12.300 dolar destek ile geniş bir aralıkta işlem gördüğünü söylüyor.

Kripto analistine göre, BTC boğaları herhangi bir güç kazanmak için kısa direnç noktalarını aşmak zorunda.

“18.600 doların altındaki her şey sapma olarak sınıflandırılabilir veya trendin devamı olarak sınıflandırılabilir. Eğer 18.600 doların üzerine çıkamazsak, 12.300 dolarlık destek seviyesine kadar inebiliriz. Bununla birlikte, şu anda destek noktasına odaklanan insan sayısı biraz fazla, bu da büyük olasılıkla oraya ulaşamayacağımız anlamına geliyor.”

Van de Poppe, BTC boğalarının güçlü bir kısa vadeli sıkışmayı tetiklemek için, Bitcoin’i kilit bir seviyenin üzerine çıkarması gerektiğini söylüyor.

Ünlü analist, Bitcoin’in dar alandaki hareketliliğini kısa vadeli kazanç umuduyla değerlendiren yatırımcıların, boğa tahminiyle uzun vadeli yönelime geçebileceklerini öne sürdü.

Van de Poppe şöyle diyor,

“20.600 doları kırabilirsek, trendi kırmış olacağız çünkü bu yüksek seviyeleri (20.000 dolar) aradan çıkarıyoruz. Bu direnç seviyesinin üzerindeki (kısa) stopların miktarı yeterli olacak, bu da büyük olasılıkla bu bloğa doğru bir boğa koşusu olacağı anlamına geliyor. Böylelikle, 29.200 dolar seviyesine ve muhtemelen 38.500 dolar civarındaki noktaya doğru hareket etmeye devam edeceğiz. Çünkü, sadece buranın üzerinde likidite alacağımızı düşünüyorum.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x