Yükleniyor...

Ünlü analistten boğa sinyali: Bitcoin için vakit geldi mi?

Popüler kripto analisti Mikybull, X platformu üzerinden yaptığı paylaşımda Bitcoin (BTC) grafiğinin boğa koşusuna işaret ettiğini söyledi.

kripto bitcoin analist

Popüler kripto analisti Mikybull, X platformu üzerinden yaptığı paylaşımda Bitcoin (BTC) grafiğinin boğa koşusuna işaret ettiğini söyledi.

Kripto para piyasasının son günlerde düşüş yönlü ilerleyişi, kripto yatırımcılarını bunalttı. Birçok yatırımcı, Bitcoin halving’iyle birlikte artık hikaye kalmadığını ve düzeltmenin devam edeceğini öne sürdü. BTC’nin yükselişleri zayıf, düşüşleri şiddetli gerçekleştirmesi, birçok senaryoyu da gündeme getirdi.

Kripto uzmanlarını ikiye bölen BTC, nasıl bir fiyat hareketi sergileyecek? Kripto uzmanı Mikybull, X üzerinden yaptığı paylaşımda bu sorunun cevabını aradı. Analist, yaptığı grafik analizinde ortaya çıkan formasyonun boğa koşusunu işaret ettiğini belirtti.

Bitcoin için önemli kırılım

Kripto paralar üzerine yaptığı analizleriyle tanınan Mikybull, X’teki takipçilerine önemli bir sinyal verdi. Analist, Bitcoin (BTC) için oluşturduğu grafik analizinde boğa sinyali verdi.

Analiste göre BTC günlük grafikte bir boğa bayrağı oluşturdu. Boğa bayrağı, bir varlık için yukarı yönlü momentumu ve olası volatiliteyi işaret eder. Mikybull’un öne çıkardığı teknik formasyon, halving sonrası BTC boğasını mı işaret ediyor?

Analist, BTC’nin günlük grafiğinde oluşan boğa bayrağının daha fazla yukarı yönlü bir ivme oluşturacağını ve BTC’de yükselişin gerçekleşeceğini öne sürdü.

Mikybull, yaptığı analizi, “Bitcoin günlük grafikte bir boğa devam formasyonu oluşturuyor. Wyckoff’un sebep-sonuç yasasına göre konsolidasyon ne kadar uzun olursa, yükseliş o kadar patlayıcı olacaktır.” şeklinde yorumladı.

Spot Bitcoin ETF verilerinin bu hafta boyunca negatif gelmesi ve BlackRock’ın haftanın beş işlem gününün üçünde sıfır veri girişine ev sahipliği yapması tedirginlik yaratmıştı. Mikybull, bu tarz gerilimlerin ortasında yukarı yönlü bir kırılım beklentisiyle yüreklere su serpti.

Analist, boğa bayrağının nihai hedefi olarak 100.000 doları işaret etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner