Yükleniyor...

Ünlü milyarder, BTC ve ETH için büyük bir yükseliş bekliyor

Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz, kurumsal yatırımcıların kripto paralar için sermeye ayırmaya başlamasıyla birlikte, en büyük iki kripto paranın tüm zamanların en yüksek seviyelerini aşabileceğini söyledi.

mik

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, kurumsal yatırımcıların kripto paralar için sermeye ayırmaya başlamasıyla birlikte, en büyük iki kripto paranın tüm zamanların en yüksek seviyelerini aşabileceğini söyledi.

CNBC’ye konuşan ünlü milyarder, ABD hükümetinin bütçeyi korumak için yaptığı hamlelerdeki yetersizliğin, kripto para sektörü için olumlu bir gelişme olduğunu kaydetti.

Yüksek enflasyon ve daha düşük faiz oranları tehlikesinin altını çizen Novogratz, kurumsal şirketlerin portföylerinin küçük bir kısmını Bitcoin ve Ether’e ayırması durumunda parabolik bir hareket yaşanabileceğine dikkat çekti.

“Son dört ayda D.C’ye (Washington) çok gittim. Bütçenin dengelenmesi veya mali açıdan ihtiyatlı olmak için bir Simpson Bowles alabileceğimize dair inançlı olsaydım Bitcoin için bu kadar iyimser olmazdım.
İnsanlar portföylerini yüzde 1’ini ve kurumsal şirketler de yüzde 1’ini kriptoya kaydırmaya başlarsa BTC ve Ether’de çok fazla arz kalmaz.”

Simpson Bowles, 2010 yılında bütçe açığının kapatılması için düzenlenen bir paketti.

Novogratz son olarak Bitcoin’in ATH seviyesine çıkmasının kendisini şaşırtmayacağını ifade etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x