Yükleniyor...

Ünlü Yatırımcı, Bitcoin için Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu!

Yatırımcı ve yazar olan Robert Kiyosaki, kripto piyasasındaki emtia ve menkul kıymet tartışmalarına dahil olarak Bitcoin (BTC) güzellemesi yaptı.

Unlu Yatirimci Bitcoin icin Carpici Aciklamalarda Bulundu

Yatırımcı ve yazar olan Robert Kiyosaki, kripto piyasasındaki emtia ve menkul kıymet tartışmalarına dahil olarak Bitcoin (BTC) güzellemesi yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geride kalan yılın en çok tartışılan ve yeni yılda akıbeti merak konusu olan konu, kripto para birimlerindeki emtia veya menkul kıymet durumu oldu. Kripto para piyasasında, denetleme ve düzenleme ihtiyacı günden güne artıyor. Bu durum, denetleyicilerin büründükleri rolleri de kripto para birimlerine yansıtıyor. SEC ve CFTC, düzenlemelerden önce kripto para birimlerinin sınıflandırılmasına sıcak bakıyor. Bu kapsamda, yeni yılda emtia ve menkul kıymet tartışmaları yoğunlaşabilir. Ünlü yatırımcı ve yazar Robert Kiyosaki, Bitcoin için emtia tanımı yaparak daha fazla satın alacağını dile getirdi.

Robert Kiyosaki, Bitcoin için Emtia Tanımı Yaptı ve Satın Aldığını Yineledi

Robert Kiyosaki

Twitter üzerinden takipçilerine seslenen Robert Kiyosaki, Bitcoin (BTC) güzellemesini sürdürdü. Kendi kendisine soru-cevap bir metin hazırlayan Kiyosaki, Bitcoin’in emtia olduğunun da altını çizdi.

Kiyosaki, Bitcoin‘e yatırım yaptığını ve bundan heyecan duyduğunu yineledi. Yaptığı yatırıma gerekçe gösteren Kiyosaki, Bitcoin‘in tıpkı altın ve gümüş gibi bir emtia olduğunu açıkladı. Ayrıca Kiyosaki, diğer kripto para projelerinin çoğunu menkul kıymet olarak yansıttı.

Kiyosaki‘ye göre, SEC tarafından getirilecek düzenleme çoğu kripto projesini ezecek ve Bitcoin‘e olan ilgiyi daha da artıracak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x