VanEck, ETN Ürünleri Arasına Avalanche ve Polygon'u Ekliyor • Coinkolik
Yükleniyor...

VanEck, ETN Ürünleri Arasına Avalanche ve Polygon’u Ekliyor

Yatırım yönetimi şirketi VanEck, Avalanche ve Polygon'un performansını izleyen iki yeni ETN ekliyor.

vaneck etn urunleri arasina avalanche ve polygonu ekliyor

Yatırım yönetimi şirketi VanEck, Avalanche ve Polygon’un performansını izleyen iki yeni ETN ekliyor.

Önde gelen yatırım yöneticilerinden VanEck, iki yeni kripto ürünü daha duyurdu. VanEck, Avalanche ve Polygon’un performansını izleyen iki ETN ekliyor. Şirket daha önce Bitcoin, Ethereum, Polkadot, Solana ve Tron’un performanslarını izleyen ETN’ler piyasaya sürmüştü. Son ürünler ile birlikte şirket yedi kripto ETN’sine sahip oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Duyuru, şirketin resmi Twitter hesabından yapıldı. VPOL sembolüne sahip VanEck Vectors Polygon ETN, tamamen teminatlandırılmış bir üründür ve ağın yerel tokenı MATIC’e yatırım yapar. Varlığa doğrudan yatırım yapmayı sağlar ve regüle edilmiş bir kripto saklama kuruluşunda soğuk cüzdanda saklanır. VAVA sembolüne sahip VanEck Vectors Avalanche ETN de benzer özelliklere sahiptir ancak ürünün sayfasında “yüksek hızları ve hafif donanım özellikleriyle benzersiz” ifadeleriyle tanımlanmıştır.

Yatırım şirketlerinin kripto varlık ürünleri, son zamanlarda büyük bir artış gösterdi. Geçtiğimiz günlerde bir diğer önde gelen finansal hizmetler şirketi 21Shares de Bitcoin ve Ethereum ETN’lerini piyasaya sürmüştü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x