Yükleniyor...

Santiment, Cüzdan Etkinliği Açısından Güç Gösteren 5 Ethereum (ETH) Tabanlı Altcoin’i Sıraladı

Blokzinciri veri firması Santiment, son zamanlarda cüzdan etkinliği açısından sürekli güç gösteren beş Ethereum tabanlı (ERC-20) altcoin’i sıraladı.

veri analiz firmasi santiment cuzdan etkinligi acisindan guc gosteren 5 ethereum eth tabanli altcoini siraladi

Blokzinciri veri firması Santiment, son zamanlarda cüzdan etkinliği açısından sürekli güç gösteren beş Ethereum tabanlı (ERC-20) altcoin’i sıraladı. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Santiment, düşük hacimli kripto paraları filtreler ve yalnızca CoinMarketCap’teki en iyi 200 kripto para birimini içerir.

Santiment’ın listesindeki ilk altcoin Small Love Potion (SLP) oldu. SLP token’ları, blokzinciri tabanlı Axie Infinity oyununu oynayan kullanıcılar tarafından kazanılır ve “Axies” adı verilen yeni dijital evcil hayvanlar oluşturmak veya üretmek için kullanılabilir. Santiment’e göre, SLP’nin cüzdan etkinliği, fiyat hareketiyle olan farklılığı göz önüne alındığında güçlü bir yükseliş sinyali olabilir:

“SLP cüzdan etkinliğindeki ani artış çok etkileyici. Mutlak değeri ezici! 32.000 Ethereum cüzdanı bu altcoin ile günlük olarak etkileşime giriyor. Geçen gün fiyatın %10 düşmesiyle en güçlü yükseliş ayrışması ortaya çıktı.”

veri analiz firmasi santiment cuzdan etkinligi acisindan guc gosteren 5 ethereum eth tabanli altcoini siraladi 1

CoinMarketCap’e göre, yayın saati itibariyle SLP 0.28 dolardan işlem görüyor.

Santiment’ın listesinde, bir mesajlaşma sistemine ve merkeziyetsiz bir tarayıcıya sahip bir mobil ve masaüstü işletim sistemi olan Status (SNT) yer alıyor. SNT, kullanıcıların Ethereum tabanlı merkeziyetsiz uygulamalara (DApp’ler) erişmesine izin verir. Santiment’e göre SNT, aktif cüzdanları artan başka bir altcoin:

“Fiyatla birlikte büyüyen aktif cüzdan sayıları. Bu iyi bir işaret. Burada endişe verici bir şey yok.”

veri analiz firmasi santiment cuzdan etkinligi acisindan guc gosteren 5 ethereum eth tabanli altcoini siraladi 2

Santiment’in listesinde üçüncü sırada kripto para kredi platformu Nexo yer alıyor. Santiment, Nexo’nun cüzdan etkinliğinin güçlü kalmaya devam etmesine rağmen, son düşüşün şu an için adres etkinliğinin zirvede olduğunu gösterebileceğini söylüyor:

“Bir yandan, artan cüzdan etkinliği ile nispeten durgun fiyat arasında güzel bir yükseliş farklılığı görebiliriz. Öte yandan, aktif cüzdanlar yükseliş trendini kırabilir ve buradan düşebilir.”

veri analiz firmasi santiment cuzdan etkinligi acisindan guc gosteren 5 ethereum eth tabanli altcoini siraladi 3

Santiment’in analiz ettiği bir sonraki altcoin, kullanıcıların oyunlar, sanat eserleri veya etkinlikler gibi sanal deneyimleri yaratabileceği, satın alabileceği ve satabileceği sanal bir dünya olan The Sandbox’tır (SAND). Santiment’e göre, SAND’in cüzdan etkinliğindeki artışlar daha önce fiyatta bir düşüşe işaret ediyordu:

“Burada ne görüyoruz? Bir tür patern.
1) Etkinlik artışlarını birkaç günde bir ele alın.
2) Fiyat daha önce zirve yapmış. Eğer tarih tekerrür ederse, mevcut artış devam eden fiyat düzeltmesinin bir işareti olabilir.”

veri analiz firmasi santiment cuzdan etkinligi acisindan guc gosteren 5 ethereum eth tabanli altcoini siraladi 4

Santiment’in en güçlü cüzdan etkinliğine sahip Ethereum token’ları listesinin sonuncusu Decentraland (MANA). Decentraland, kullanıcıları sanal gerçeklik uygulamaları oluşturabilen, satın alabilen veya bunlardan para kazanabilen Ethereum tabanlı bir blokzinciridir. Kripto para firması, MANA’nın cüzdan etkinliğinin şimdilik bir zirveye ulaştığını ve bunun bir düzeltmenin başlangıcı olabileceğini söylüyor:

“Cüzdanlardaki yükseliş çoktan bitmiş gibi görünüyor. Önceki hareketler göz önüne alındığında bir zirve sinyali olabilir ve fiyat tehlikede olabilir.”

veri analiz firmasi santiment cuzdan etkinligi acisindan guc gosteren 5 ethereum eth tabanli altcoini siraladi 5

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x