Yükleniyor...
Sponsored

Vitalik Buterin, 100 Milyon Dolarlık Shiba Inu (SHIB) Fonu İçin Planlarını Açıkladı

Ethereum (ETH) kurucusu Vitalik Buterin, Crypto Relief fonuna yapmış olduğu büyük miktarda Shiba Inu bağışından, 100 milyon dolarlık kısmı geri aldı.

buterin 1

Ethereum (ETH) kurucusu Vitalik Buterin, Crypto Relief fonuna yapmış olduğu büyük miktarda Shiba Inu bağışından, 100 milyon dolarlık kısmı geri aldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hindistan merkezli Crypto Relief isimli yardım fonunun kurucusu ve aynı zamanda Polygon (MATIC) kurucu ortaklarından Sandeep Nailwal, konuyla ilgili bir tweet paylaştı.

“Hindistan’da yardım çabalarının nasıl hızlandırılacağına dair Vitalik Buterin ile görüşmelerde bulundum. Bir çözüm bulduk. Yüksek riskli projelere hızlı bir dağıtım yapmak için 100 milyon USDC’yi Vitalik Buterin’e geri göndereceğiz”

Fon şu ana kadar 70 milyon dolarlık yardım dağıttı ve 302 milyon dolar da hala dağıtılmak için bekliyor.

Vitalik Buterin de konuyla ilgili bir açıklama yaptı ve fonları yönlendirmek için yeni bir organizasyon kurduğunu açıkladı:

“CryptoRelief, SHIB fonlarının 100 milyon dolarlık kısmını bana geri gönderiyor. CryptoRelief’in mevcut harika çalışmalarını bazı covid çalışmaları gibi yüksek riskli projelerle tamamlamak için fonları bilim danışmanlarının da yardımıyla kişisel olarak dağıtmayı planlıyorum”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x