Yükleniyor...

Vitalik Buterin, 12 Milyon Dolarlık Transfer Gerçekleştirdi

Ethereum (ETH) Kurucu Ortağı Vitalik Buterin, anonim bir balina cüzdanına son 20 gün içerisinde 9 bin 300 ETH transfer etti.

Vitalik Buterin 12 Milyon Dolarlik Transfer Gerceklestirdi

Ethereum (ETH) Kurucu Ortağı Vitalik Buterin, anonim bir balina cüzdanına son 20 gün içerisinde 9 bin 300 ETH transfer etti.

Vitalik Buterin, son 20 gün içinde bir anonim balina cüzdanına yaklaşık 12 milyon dolar değerinde kripto para transferi gerçekleştirdi. Nedensiz faaliyet hemen kripto topluluğunun dikkatini çekti.

Vitalik Buterin, Cüzdanlar Arasında 12 Milyon Dolar Aktardı

LookOnChain‘in analizine göre, son 20 gün içinde 9.300 ETH alan ve 0x9e92 ile biten balina adresi, Buterin’e ait olduğu düşünülen bir cüzdandan ETH topladı. Fon göndermek için kullanılan adres “0xd04d” ile bitiyor ve yalnızca Vb3 cüzdanından fon aldığı için büyük olasılıkla Buterin’e ait.

Balina, fonları aldıktan sonra yaklaşık 260 milyon dolar değerinde toplam 170.913 ETH’ye sahip oldu. Pratik olarak, bu onu piyasadaki en büyük kripto para sahiplerinden biri haline getiriyor. İşlemin geçmişi, balinanın aslında belirli bir borsaya bağlı olduğunu veya bir OTC (borsa dışı) masası olarak işlev gördüğünü düşünülmesine neden olacak herhangi bir faaliyet göstermiyor.

Buterin tarafından yapılan işlemler genellikle Ethereum’un piyasadaki oynaklığında bir artışa yol açtı. Çünkü hem kurumsal hem de perakende yatırımcılar genellikle kripto etkileyicilerinin, projelerinin ve geliştiricilerinin hesaplarını takip ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x