Yükleniyor...
Sponsored

Vitalik Buterin, Ayı Piyasasıyla İlgili Konuştu

Ethereum'un kurucu ortağı Vitalik Buterin, yaptığı bir röportajda, geçtiğimiz boğa piyasasının sona ereceğini bildiğini iddia etti.

Vitalik Buterin Ayi Piyasasiyla Ilgili Konustu

Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin, yaptığı bir röportajda, geçtiğimiz boğa piyasasının sona ereceğini bildiğini iddia etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto piyasası 2022 yılının ortasında Terra’nın çöküşüyle birlikte düşüş eğilimi yakaladı ve çizgisini halen koruyor. Piyasadaki öngörülemezlik, birçok yatırımcının planlı hareket etmesine engel oluyor. Geçtiğimiz dönemde uzun bir süre devam eden boğa piyasasının sona ereceğini öngördüğünü söyleyen Vitalik Buterin, bu kripto düşüşü hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Vitalik Buterin, Boğa Piyasasının Biteceğini Bildiğini Söyledi

btc boga

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, Noah Smith ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda, yükseliş döneminde birçok kişinin bu yüksek fiyatları “yeni normal” olarak kabul ettiğini ancak kendisinin bu balonun patlayacağını tahmin ettiğini söyledi.

Önceki boğa piyasasının yaklaşık bir buçuk yıl sürdüğünü ve aşırı genişleyerek bir balon oluşturduğunu dile getiren Buterin, kripto baloncuklarının tipik olarak dokuz aya kadar sürmesinin, piyasadaki düşüşe bir etkisi olduğunu düşündüğünü belirtti.

Buterin’e göre yaşanan bu son düşüş piyasadaki bir temel kusurun göstergesi değil. Buterin, Bitcoin‘inde yaşanan volatilitenin uzun vadede önemli ölçüde düşeceğine inanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x